Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w domowej siłowni. Nagle przez kadr przebiega Klara. Mistrzyni drugiego planu

Anna Lewandowska podzieliła się kolejnym, rodzinnym filmikiem. Trenerka pokazała, jak wraz z mężem tańczy przed lustrem podczas niedzielnego treningu. Przez kadr przebiega zafascynowana piłką Klara.

Anna Lewandowska ostatnimi czasy zaskakuje fanów ilością rodzinnych treści, które publikuje na Instagramie. Trenerka zaczęła odważniej podchodzić do kwestii pokazywania córek w sieci. Jeszcze do niedawna stroniła od publikowania zdjęć i filmów z ich udziałem, pokazując dziewczynki tyłem lub bokiem. Teraz nagrywa Klarę i Laurę coraz częściej, nie zważając na to, jak od czasu do czasu na filmikach widać kawałki ich twarzy. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska rzuciła się na teściową. "Tak mnie naszło"

Anna i Robert Lewandowski tańczą podczas treningu na siłowni

Ostatnimi czasy Anna Lewandowska kilkukrotnie chwaliła się rodzinnymi chwilami spędzanymi na domowej siłowni. Niedawno dała córkom prawdziwy "wycisk" i zabrała je na trening. Laura próbowała podnosić się na piłce do balansowania i stanąć na nogi. Klara z kolei wykonywała prawdziwe ćwiczenia, zlecane jej w języku angielskim przez sławną mamę (oczywiście dostosowane do wieku dziewczynki). Dopingowana pokonywała tor przeszkód, wskakiwała na piłki i robiła burpees. 

Tym razem Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie nagraniem ze wspólnego, porannego treningu z Robertem Lewandowskim. Widzimy na nim trenerkę tańczącą w dużym lustrze i stojącego tyłem piłkarza, który później obraca się przodem i również zaczyna tańczyć. W kadrze przebiega mistrzyni drugiego planu - goniąca piłkę Klara. 

Poranny trening z Robertem Lewandowskim i Klarą - napisała trenerka pod filmem.
 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska pokazała córki. Widać, jak Klara pociesza Laurę

Internauci w komentarzach pozazdrościli Lewandowskim motywacji do niedzielnego treningu i tak produktywnie spędzonych rodzinnych chwil. 

Chciałabym mieć tyle energii w niedzielę rano!
Brawo! Sportowa rodzinka! 
Robert brama z Węgrami i Anglią, a potem taniec. Pozdrowienia dla Was! - pisali fani.

A jak tam Wasz niedzielny trening?

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska, Lara Gessler, Agnieszka HyżyCztery aktorki oszukane metodą "na policjanta". Straciły milion złotych!