Anna Lewandowska pokazała córki w wyjątkowym momencie. Na nagraniu widać, jak Klara pociesza płaczącą Laurę

Anna Lewandowska udostępniła na InstaStories urocze nagranie córek. Wiedzieliście, że Klara tak chętnie opiekuje się młodszą siostrą?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie zrezygnowali z pomysłu, by nie pokazywać twarzy córek. Coraz chętniej jednak udostępniają w swoich mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, na których widać, jak Klara i Laura się bawią i jak rodzi się między nimi siostrzana więź. Tak było też i tym razem. 

Anna Lewandowska zorganizowała trening dla córek. Laura już samodzielnie wstajeAnna Lewandowska trenuje z córkami w domowej siłowni

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska w środowy wieczór udostępniła na swoim InstaStories relację, na której zdradziła, jak kibicuje Robertowi Lewandowskiemu, który razem z Bayern Monachium walczył o przypieczętowanie awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To, co jednak zwróciło większą uwagę, to kolejne stories, na którym znalazły się córki trenerki i piłkarza. Widać na nim, że dziewczynki znajdują się w jednym łóżku. W pewnym momencie trzylatka reaguje na nagły płacz młodszej siostry. Dziewczynka szybko podbiega do Laury i przytula ją, by ją pocieszyć. To niezwykle urocze nagranie możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz wideo

To nie pierwsze takie nagranie, na którym widać, że Klara opiekuje się młodszą siostrą. Dziewczynki chętnie się razem bawią, jeżdżą po salonie w miniaucie Klary, a także spędzają czas ze sławną mamą na siłowni. Klara jest na tyle duża, że potrafi już ćwiczyć i radzi sobie z torami przeszkód (wiele dorosłych osób może pozazdrościć jej kondycji). Laura, która urodziła się na początku maja 2020 roku, od niedawna już nie tylko raczkuje, ale też wstaje. Widać, że obie rozpiera energia. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska rzuciła się na teściową. "Tak mnie naszło"

ZOBACZ TEŻ: Klara i Laura Lewandowskie mkną po mieszkaniu w miniaucie. W tle piękna tapeta. Ale wzory!