Anna Lewandowska pozuje przed lustrem w wełnianym swetrze. Wygląda skromnie, ale w jego cenie można kupić zagraniczne wakacje

Anna Lewandowska wrzuciła na InstaStories zdjęcie, na którym pozuje w skromnie wyglądającym swetrze w kolorze ecru. Nie uwierzycie, ile jest wart.

Anna i Robert Lewandowscy w zeszłym roku znaleźli się na 80. pozycji zestawienia 100 najbogatszych osób w Polsce. Małżeństwo tworzy zgrany team, który jest istną maszynką do zarabiania pieniędzy. Nie powinno więc dziwić, że obydwoje lubią pozwolić sobie na zakup luksusowych produktów. Tym razem naszą uwagę przykuł sweter prestiżowej marki specjalizującej się w szyciu z drogich tkanin, który założyła Lewandowska

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Katarzya Skrzynecka, Tamara Arciuch"TTBZ". Skrzynecka ocenia Arciuch, oburzony Kasprzykowski chce wymieniać jury

Anna Lewandowska pozuje przed lustrem w "skromnym" swetrze. Ile jest wart?

Wykonany w stu procentach z kaszmiru sweter Lewandowskiej kosztuje ponad... osiem tysięcy złotych. Marka, z której pochodzi, istnieje na rynku zaledwie od 2016 roku - można zatem powiedzieć, że Lewandowska na bieżąco śledzi nowe firmy i modowe nowinki.Gwiazda chwilę później pochwaliła się butami od kolejnej topowej firmy. Obuwie ma wartość blisko dwa i pół tysiąca złotych.

 

Anna Lewandowska zawodowo zajmuje się głównie prowadzeniem firmy HPBA, która produkuje zdrową żywność i organizuje obozy treningowe. Na Wilanowie powstała również kawiarnia pod szyldem Healthy Store, a niedawno ruszyła także produkcja wegańskich kosmetyków Anny, które trafiły już do popularnych drogerii. Małżonkowie sporo inkasują także na samym Instagramie. Robert Lewandowski ma 20 milionów obserwatorów (więcej niż sama Madonna!), a Anna ponad trzy miliony. 

Najpopularniejsze małżeństwo w polskim show-biznesie wychowuje razem dwie córeczki - Laurę i Klarę. Para ostatnio po raz pierwszy zdecydowała podzielić się z obserwatorami wizerunkiem swoich dzieci.

Nicolas CageNicolas Cage ożenił się z po raz piąty. Dogonił Wiśniewskiego

Podoba wam się kaszmirowy sweter Lewandowskiej? Dalibyście za niego ponad osiem tysięcy złotych?

Więcej o: