Agnieszka Kaczorowska prezentuje ciążowe krągłości w "Pytaniu na śniadanie". Jej brzuch jest coraz większy

Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w "Pytaniu na śniadanie". Miała na sobie gustowną stylizację i chętnie pozowała z ciążowym brzuchem.

Agnieszka Kaczorowska zagościła w studiu "Pytania na śniadanie", gdzie opowiedziała o kampanii związanej z macierzyństwem. Aktorka założyła przylegającą do ciała spódnicę, dzięki której mogliśmy zobaczyć jej ciążowe krągłości. 

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska w ciążowej sesji z mężem. "Przeznaczenie"

Agnieszka Kaczorowska pokazuje brzuch w "Pytaniu na śniadanie"

Agnieszka Kaczorowska w styczniu ogłosiła, że jest w ciąży. Ostatnio pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie promowała kampanię ze swoim udziałem. Zapozowała także fotoreporterowi, któremu udało się uchwycić aktorkę w całej okazałości. Widać już wyraźniej brzuch - wygląda na to, że jest to pierwsza połowa ciąży. Trudno jednak być tego stuprocentowo pewnym, bo Aga jest bardzo drobna.

'Pytanie na śniadanie' Agnieszka Kaczorowska'Pytanie na śniadanie' Agnieszka Kaczorowska Forum

Aktorka zaprezentowała się w stylowej i stonowanej kolorystycznie stylizacji. Miała na sobie dłuższą, beżową marynarkę i czarną spódnice sięgającą kolan. Dobrała do niej czarne kozaki na obcasie.

'Pytanie na śniadanie' Agnieszka Kaczorowska'Pytanie na śniadanie' Agnieszka Kaczorowska Forum

Aktorka znana z "Klanu" ma już córkę, Emilię. Agnieszka Kaczorowska ostatnio wspominała, że tym razem nie przeżywa tego okresu tak, jak w przypadku poprzedniej ciąży. Czas jej zdecydowanie szybciej mija, nie czuje też takiej ekscytacji.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska czeka na informację o płci dziecka. Wybrała już imię

O wszystkim opowiada na swoim koncie na Instagramie. Mamy nadzieję, że wkrótce zdradzi płeć dziecka - wiadomo, że jeśli to będzie syn, nazwie go Stefan. Czekamy na więcej szczegółów!

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążą. Fani: Nie musisz tak podtrzymywać brzucha. Nie odpadnie. Zareagowała

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!