Agnieszka Kaczorowska pozuje w bikini, a mała Emilka całuje jej ciążowy brzuszek: Tak się rodzi miłość między rodzeństwem

Na przekór wszystkim sceptycznie nastawionym do zagranicznych wojaży gwiazd internautom Agnieszka Kaczorowska co chwilę publikuje zdjęcia z wakacji na Malediwach. Jeden uroczy kadr szczególnie przykuł uwagę fanów. Mała Emilka czule całuje ciążowy brzuszek mamy.

Agnieszka Kaczorowska od kilku dni chwali się urlopem na piaszczystej plaży. Razem z mężem i córką Emilką wybrała się na dziesięciodniowy urlop na Malediwy. Po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek w całej okazałości, pozując do zdjęć w bikini. Uroczą fotografią zobrazowała, jak jej pociecha reaguje na wiadomość o oczekiwanym rodzeństwie. "Tak się rodzi miłość". 

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska odsłania ciążowy brzuch podczas wakacji na Malediwach. Kwitnie

Agnieszka Kaczorowska z córką na wakacjach

Na instagramowym koncie tancerki pojawił się urzekający obrazek. Agnieszka klęczy na piasku w czarnym bikini na tle rajskich krajobrazów, a mała Emilia całuje jej delikatnie przysłonięty pareo ciążowy brzuszek. Dumna mama w kilku słowach opisała relację, która już narodziła się pomiędzy jej córką i jeszcze nienarodzonym dzieckiem. 

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska wychodzi ze studia "DD TVN". Miała ze sobą torebkę wartą krocie

Tak się rodzi miłość między rodzeństwem. Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę... Czuję, że to będzie niezwykła więź - czytamy na profilu gwiazdy. 
 

Przyjemną atmosferę beztroskich wakacji przerwały na moment negatywne komentarze internautów, którzy bez wyjątku krytykują niemal wszystkich wybierających się w czasie pandemii i ogólnego kryzysu finansowego na zagraniczne wycieczki. Agnieszka postanowiła w jednym poście odnieść się do niepochlebnych opinii i z ironią zakomunikowała, że jako "niepracująca osoba" ma prawo do odpoczynku. 

Muszę Wam się do czegoś przyznać... Ponieważ nie zajmuję się w ogóle domem. Ponieważ ja nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba i wszystko całe życie dostaję w prezencie. Ponieważ moje życie to nierealna sielanka... - to ja po prostu odpoczywam od mrozu, zimna, śniegu i pluchy. Chyba mam prawo, nie? - napisała Kaczorowska, dodając emotikonę z roześmianą buzią. 

Zgadzacie się z przekazem Agnieszki?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska jest nieustannie poddawana krytyce. Jak reaguje na hejt?
Więcej o: