Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na Malediwach w ośrodku przy plaży. Sprawdziliśmy ceny. Wysokie, mimo że są promocje

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem Maciejem Pelą i córką Emilką poleciała na Malediwy. Mieszkają w pięknym kurorcie. Celebrytka go oznaczyła, dzięki czemu możemy sprawdzić, ile płacą za noc. Tanio nie jest.

Agnieszka Kaczorowska kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jej krągłości są już coraz bardziej widoczne, a poród zbliża się wielkimi krokami. Tancerka przed narodzinami malucha postanowiła wybrać się na egzotyczny urlop. Oczywiście w towarzystwie ukochanego Macieja Peli i córki Emilki, która jak widać po zdjęciach, nie może doczekać się rodzeństwa.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska pozuje w bikini. Emilka czule całuje ciążowy brzuszek mamy

Agnieszka Kaczorowska na Malediwach

Małżonkowie i Emilka wypoczywają na Malediwach, gdzie korzystają z pięknej pogody. Spędzają czas na plaży, kąpią się w basenie. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami kadrami z podróży. Pokazała też obiekt, w którym się zatrzymali. Należy do sieci Kuramathi Maldives i jest położony tuż przy plaży. Przeznaczony jest głównie dla rodzin z dziećmi. Składa się z oddzielnych willi i bungalowów. Każdy z budynków jest luksusowo urządzony. Ten, w którym zatrzymała się Agnieszka, posiadał basen, z którego rodzice korzystali, gdy Emilka spała.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska odsłania ciążowy brzuch podczas wakacji na Malediwach. Kwitnie

Tygodniowy pobyt dla dwóch dorosłych osób z dzieckiem w tym okresie wynosi około 30 tysięcy złotych - po promocji. Bez obniżek ceny za poszczególne budynki wahają się w granicach od 28 do nawet 63 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Kolejny babyboom

Agnieszka pokazała, jak wyglądało pożegnanie ich przez obsługę (właśnie pomału szykują się do podróży powrotnej). Pracownicy ośrodka ułożyli na pościeli napis po angielsku, który po polsku brzmi "do zobaczenia wkrótce", dodali do tego wyciętą z papieru rodzinę złożoną z rodziców i dziecka.

Agnieszka Kaczorowska z rodziną na MalediwachAgnieszka Kaczorowska z rodziną na Malediwach Screen z Instagram.com/ agakaczor

Agnieszka Kaczorowska z rodziną na MalediwachAgnieszka Kaczorowska z rodziną na Malediwach Screen z Instagram.com/ agakaczor

Kaczorowska poinformowała też już swoich fanów, że zrobili testy na koronawirusa, żeby ominąć kwarantannę. Zapewne chciała wyprzedzić ich zarzuty, dlaczego nie siedzi po powrocie w domu.

Więcej o: