Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji z mężem. "Odpowiedni mężczyzna. To coś więcej niż miłość"

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się w sieci romantycznymi kadrami z ciążowej sesji zdjęciowej. Tancerka pozuje u boku męża i rozpływa się nad łączącym ich uczuciem. "To przeznaczenie".

Na temat drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej spekulowano już od dłuższego czasu. Gwiazda początkowo nie odnosiła się do tych sugestii, następnie zaznaczyła, że wszelkie pytania internautów są nie na miejscu, aż w końcu oficjalnie potwierdziła medialne doniesienia i oświadczyła, że jej córka Emilka będzie miała rodzeństwo. Tancerka, aby dłużej nacieszyć się stanem błogosławionym, za pomocą fotografii uwiecznia chwile z dużym brzuchem. Na Instagramie zaprezentowała efekty najnowszej sesji zdjęciowej z mężem. 

Agnieszka Kaczorowska docenia obecność męża. "Odpowiedni mężczyzna"

Młoda mama bardzo często porusza tematy rodzicielstwa i miłości. Nieustannie podkreśla, że trafiła na idealnego partnera, który wspiera ją każdego dnia. Maciej Pela wydaje się równie zafascynowany żoną i chętnie zapozował z nią w pamiątkowej sesji zdjęciowej. W romantycznym kadrze przytula ciężarną ukochaną. 

 

Agnieszka jak zwykle opatrzyła fotografię sentymentalnym i pełnym szczerych wyznań wpisem. Zaznaczyła, że łącząca ją z mężem relacja z pewnością nie jest zwyczajnym zakochaniem. 

Cudowna jest ta świadomość, że obok mnie jest najbardziej odpowiedni mężczyzna. Że to coś więcej niż miłość czy zakochanie. To przeznaczenie, to szczęście, które tworzymy. To coś wielkiego i pięknego. Z każdym dniem to coś mocniejszego... - czytamy w poście gwiazdy.

W komentarzach pod małżeńskim obrazkiem posypało się wiele słów podziwu i gratulacji. Nie zabrakło także życzeń, by popularna para pielęgnowała swoją miłość, jak najdłużej. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska ma dość porad od instagramowiczów? Musi mierzyć się z nimi na co dzień!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.