Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążą. Fani: Nie musisz tak podtrzymywać brzucha. Nie odpadnie. Zareagowała

Gdy Agnieszka Kaczorowska potwierdziła, że jest w drugiej ciąży, została zasypana gratulacjami od zachwyconych fanów. Teraz niektórym z nich przeszkadza, że tańcząca aktorka publikuje w sieci zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem.

Już za kilka miesięcy Agnieszka Kaczorowska przywita na świecie drugie dziecko. Tańczącej aktorce niezbyt długo udało się ukrywać stan błogosławiony, ponieważ spostrzegawczy fani zaczęli spekulować, że jest w ciąży. Na łamach dwutygodnika ogłosiła światu radosną nowinę, a podczas wakacji nie szczędzi pięknych ujęć z zaokrąglonym brzuchem w roli głównej. Nie wszystkim się to jednak podoba. Jak gwiazda reaguje na krytykę i hejt?

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążą. Fani: Nie musisz tak podtrzymywać brzucha. Nie odpadnie

Od niespełna dwóch lat Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli mamy. Niebawem obowiązków jej przybędzie, ponieważ mała Emilka będzie miała rodzeństwo. Gwiazda nie zdradziła jeszcze płci dziecka, ale nie ukrywa swojego szczęścia. Jej wakacyjne pocztówki z Malediwów to głównie fotografie zmieniającego się ciała. Nie wszystkim jednak to odpowiada.

Naprawdę nie musisz tak nieustannie ostentacyjnie podtrzymywać tego brzucha, jak już wiesz, nie odpadnie - napisała jedna z internautek.

Aga szybko jej odpowiedziała.

Ale lubię, a nawet kocham, trzymać i głaskać, bo jest tam nowe życie.

W rozmowie z "Party" z kolei zdradziła, jak reaguje na nieprzychylne i chamskie komentarze.

Ludzie zawsze będą gadać i krytykować, a ja przez te 22 lata (!) w mediach po prostu nauczyłam się z tym żyć. Czy naprawdę nie możemy pozwolić innym żyć, jak chcą? Jeśli mają ochotę i możliwości wyjazdu pod palmy, to niech jadą! Jeśli ktoś chce z powodu „poczucia przyzwoitości” zostać w domu, to bardzo proszę. Naprawdę, wszyscy powinniśmy się wspierać, a nie ciągle coś sobie wytykać, oskarżać się, hejtować i krytykować - grzmi.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska pozuje w bikini. Emilka czule całuje ciążowy brzuszek mamy

Ma rację?

Więcej o: