Agnieszka Kaczorowska poleciała na wakacje za darmo? Fanka jej to zarzuciła, tancerka dosadnie odpisała. Dołączył do niej mąż

Agnieszka Kaczorowska wypoczywała na Malediwach. Zarzucono jej, że poleciała tam za darmo. Tancerka zabrała głos, dołączył do niej mąż, Maciej Pela.

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i córką Emilką wyleciała na Malediwy. Wykorzystała moment, by odpocząć przed pojawieniem się na świecie drugiego dziecka. Tancerka pozostawała w ciągłym kontakcie z fanami, dodawała zdjęcia oraz nagrywała InstaStories. Taki urlop nie należy do najtańszych, sprawdziliśmy ceny za tygodniowy pobyt:

Agnieszka Kaczorowska z mężemKaczorowska wypoczywa na Malediwach w ośrodku przy plaży. Sprawdziliśmy ceny

Agnieszka Kaczorowska nie zapłaciła za wakacje? Fanka jej to zarzuciła

Agnieszka i jej bliscy już szykują się do powrotu. Tancerka dodała na Instagram zdjęcie, na którym pozuje na tle zachodzącego słońca.

Niezależnie od okoliczności, miejsca pobytu, pogody i wygody... Każdego dnia, kładąc się spać, mówię "dziękuję". Zawsze jest coś, za co jestem wdzięczna. Ta #wdzięczność to według mnie jeden z największych składników szczęścia - napisała.
 

Jedna z internautek zapytała się jej, ile kosztuje taki wyjazd, ponieważ jest jej marzeniem. Pod jej komentarzem zabrała głos inna, która uszczypliwie odniosła się do tego:

Myślę, że Aga nie wie, bo to wyjazd sponsorowany. Jak wszystko zresztą - doczepiła się.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska w Kole Plotka

Głos zabrała Kaczorowska, która jasno i dosadnie odpisała fance:

To proszę przestać myśleć... Jest to wyjazd, na który zarobiliśmy i odłożyliśmy. Bardzo proszę swoje uszczypliwości skierować w stronę swoich bliskich - zobaczymy, czy też przyjdą z taką łatwością...

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska pozuje w bikini. Emilka czule całuje ciążowy brzuszek mamy

W obronie żony chciał stanąć także Maciej Pela, który podłączył się pod komentarz ukochanej.

To samo chciałem napisać - oznajmił.

To nie jest pierwszy raz, kiedy internauci doczepili się do Kaczorowskiej. Ostatnio zwrócili jej uwagę, że nie musi ciągle podtrzymywać brzucha.