Agnieszka Kaczorowska porównuje dwie ciąże. Ta jest zupełnie inna od pierwszej: Nie ma czasu na celebrację

Agnieszka Kaczorowska opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuchem. Przy okazji dodała wpis, w którym skupiła się na swoich dwóch ciążach.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Od prawie dwóch lat razem z mężem Maciejem Pelą wychowują córkę Emilkę, która niedługo zostanie starszą siostrą. Jak na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie kolejna pociecha małżonków. Do tej pory sami nie są pewni na 100 proc., czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka, jednak mimo to tancerka zdradziła, jakie imię nadałaby synowi:

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska czeka na informację o płci dziecka. Wybrała już imię

Agnieszka Kaczorowska o ciążach

Kaczorowska bardzo chętnie relacjonuje na Instagramie, jak przebiega okres ciąży. Aktywna w mediach społecznościowych była zarówno podczas pierwszej, jak i teraz. Chętnie pokazuje powiększający się brzuch, chwali się efektami sesji zdjęciowych. Tak jest i tym razem. Przy okazji podzieliła się refleksją na temat swojego podejścia do ciąż.

Zobacz wideo Baby boom w polskim show-biznesie

Nie ukrywa, że drugą przeżywa nieco inaczej i nie wzbudza ona w niej aż takich emocji jak poprzednia:

Druga ciąża... Kompletnie odmienna od pierwszej. Inne samopoczucie, inne potrzeby. Szybciej rosnący brzuszek, szybciej przychodzą kolejne etapy. W ogóle czas płynie szybciej. Nie ma czasu na celebrację każdego miesiąca i każdego ruchu Maluszka. To wszystko, co już znane, nie wzbudza takiej ekscytacji... - wyznała szczerze Agnieszka Kaczorowska.
 

Dodała, że swoją uwagę koncentruje głównie na córce, która szuka ciągłego kontaktu z rodzicami. Tancerka przez to zastanawia się nad tym, jak sobie poradzą:

Zastanawia mnie jak ta nasza uwaga się podzieli... Mamusie kochane, czy wy też drugą ciążę przeżywałyście zupełnie inaczej i nie tak intensywnie? - zapytała się obserwatorek. 

Inne mamy ze szczerością potwierdziły jej odczucia, wiele z nich podzieliło się swoimi historiami. Niektóre wprost napisały, że zapomniały, że noszą w brzuchu kolejne dziecko, bo starsze wymagało aż tyle opieki.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska w ciążowej sesji z mężem. "Przeznaczenie"

Pojawiło się także wiele miłych słów pod adresem tancerki. Internauci uważają, że ten stan jej służy i wygląda kwitnąco.