Eurowizja 2021. Elżbieta Zapendowska masakruje piosenkę Rafała Brzozowskiego. "Nie mamy najmniejszych szans"

Znana trenerka śpiewu Elżbieta Zapendowska marnie ocenia szanse naszego reprezentanta w konkursie Eurowizji - Rafała Brzozowskiego. "Nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać".

Elżbieta Zapendowska dała się poznać jako surowa jurorka w wokalnych programach telewizyjnych. Słynie z tego, że mówi, co myśli. Tak było i tym razem. Zapytana o opinię na temat Rafała Brzozowskiego, który pojedzie w tym roku na Eurowizję, nie miała złudzeń.

Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału – powiedziała Elżbieta Zapendowska w rozmowie z „Faktem.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubuOmenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują rocznicę ślubu

Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim: To kiepski wybór

Występ Rafała Brzozowskiego na tegorocznym konkursie Eurowizji został potwierdzony 12 marca w „Pytaniu na śniadanie”. Jeszcze przed oficjalną nominacją Plotek jako pierwszy poinformował o tym internautów. Wybór kandydata bez głosowania widzów wywołał burzę w internecie.

Wiele osób uważa, że zamiast niego na Eurowizję powinna pojechać Alicja Szemplińska, która w ubiegłym roku wygrała eliminacje (w 2020 roku Eurowizję odwołano z powodu pandemii). Teraz młoda wokalistka pożegnała się z marzeniami. Rafał Brzozowski z kolei jest z tego powodu bardzo szczęśliwy. Na europejskiej scenie ma wykonać nowy utwór „The Ride”. Co na ten temat myśli ekspertka od śpiewu Elżbieta Zapendowska?

Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać. Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Agata RubikPiotr Rubik nagrał żonę w kuchni. Pokazał ich nowoczesne wnętrza

Trzeba przyznać, że od kilku dni piosenkarz zbiera coraz więcej niepochlebnych opinii. Sam jednak prosi internautów, aby dali mu szansę.

Proszę dać mi szansę zaprezentować się na żywo i wtedy ocenić. Piosenka ma moc, a ja dam z siebie maksa!

- mówił Rafał Brzozowski na Instagramie po tym, jak pochwalił się swoim udziałem w konkursie i otrzymał negatywne komentarze.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 18, 20 i 22 maja 2021 w hali Ahoy w Rotterdamie.

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy