Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny Kazika w towarzystwie Martyny Gliwińskiej i obecnej partnerki. Szczęśliwa rodzina?

Martyna Gliwińska dodała InstaStories, na których pokazała, jak razem z Jarosławem Bieniukiem i jego bliskimi świętowali pierwsze urodziny Kazika. Na przyjęciu zjawiła się też aktualna partnerka byłego piłkarza, Zuzanna Pactwa.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska to przykład na to, że pomimo rozstania można pozostać w dobrych stosunkach. Byłych partnerów łączy syn Kazik, w którego wychowanie angażują się oboje. Choć na co dzień chłopiec mieszka z mamą, to często widuje się z tatą i rodzeństwem: Oliwią, Szymonem i Janem, którzy od razu pokochali brata. Tym razem wszyscy wspólnie świętowali pierwsze urodziny Kazika.

Zobacz wideo Kazik skończył rok

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na urodzinach Kazika

Martyna Gliwińska z synemGliwińska świętuje pierwszy rok od narodzin syna. Kazik to mały przystojniak

Na profilu na Instagramie Gliwińskiej pojawiło się nagranie z przyjęcia. Widzimy na nim Bieniuka, który trzyma na rękach Kazika. Obok nich stoi aktualna partnerka byłego piłkarza, modelka Zuzanna Pactwa. Oprócz nich zjawiło się także rodzeństwo malucha. Wszyscy byli uśmiechnięci i radośni, możemy odnieść wrażenie, że nie ma pomiędzy nimi napięcia. Razem śpiewali "Sto lat". Na stole znalazł się tort w kolorze niebieskim ze złotą koroną oraz napisanym imieniem solenizanta.

Jarosław Bieniuk z bliskimi świętuje urodziny synaJarosław Bieniuk z bliskimi świętuje urodziny syna Screen z Instagram.com/ martyna.gliwinska

Jarosław Bieniuk z bliskimi świętuje urodziny synaJarosław Bieniuk z bliskimi świętuje urodziny syna Screen z Instagram.com/ martyna.gliwinska

Pierwsze dmuchanie świeczek - napisała dumna mama.

Później Gliwińska podziękowała swoim fanom za życzenia. Dodała nagranie, na którym leży obok śpiącego syna:

Nasze pierwsze oficjalne urodziny dobiegły końca. Wszyscy zgodnie przyznaliśmy, że Kazik ma mocno towarzyski i imprezowy charakterek (ma po kim). Ale przede wszystkim chcę bardzo podziękować Wam, którzy tu z nami jesteście i pisaliście tyle ciepłych komentarzy i życzeń. Na ogół mam w zwyczaju każdemu odpisać, ale tym razem jest tego za dużo, więc robię to z tego miejsca. Dziękuję - napisała.

Martyna Gliwińska dziękuje za życzeniaMartyna Gliwińska dziękuje za życzenia Screen z Instagram.com/ martyna.gliwinska

My również dołączamy się do życzeń!

instagram.com/martyna.gliwinskaMartyna Gliwińska na spacerze z Kazikiem. Wozi go w pięknym wózku. Wiemy, ile kosztuje

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zostali parą w 2016 roku. Była to relacja burzliwa, często się rozstawali i schodzili. Dwa lata później podjęli decyzję o ostatecznym rozstaniu. Nadal jednak utrzymywali kontakt, a w 2019 roku okazało się, że spodziewają się dziecka. Nie wrócili jednak do siebie, ale podzielili się opieką nad synem. Bieniuk układa swoje życie uczuciowe - od ponad roku związany jest z Zuzanną Pactwą. Jak widać, ona i matka jego dziecka żyją w ciepłych stosunkach.

Więcej o: