Pola Lis składa życzenia urodzinowe Kindze Rusin. Opublikowała archiwalne zdjęcie z mamą

Kinga Rusin obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji najstarsza córka, Pola złożyła jej medialne życzenia. Opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie z mamą.

Kinga Rusin obecnie odpoczywa z ukochanym Markiem Kujawą na gorących Malediwach. Prezenterka dziewiątego marca świętowała 50. urodziny. Pola Lis zdecydowała się złożyć mamie życzenia za pomocą Instagrama. Opublikowała ich wspólne, archiwalne zdjęcie. 

Tomasz Lis, Pola LisPola Lis składa urodzinowe życzenia tacie. Opublikowała archiwalne zdjęcie

Pola Lis składa życzenia urodzinowe Kindze Rusin. Opublikowała stare zdjęcie, na którym mama daje jej całusa

Dziewiątego marca Kinga Rusin obchodziła 50. urodziny. Dziennikarka rozpoczęła karierę w mediach już jako młoda kobieta w latach 90. Przeszła długą drogę pracując najpierw dla Telewizji Polskiej, a potem TVN-u. W ubiegłym roku zdecydowała się jednak opuścić stację i odsunąć się nieco od mediów. Kilka miesięcy temu wraz z partnerem Markiem Kujawą poleciała na gorące Malediwy, skąd prowadzi własny, beauty biznes zdalnie i publikuje aktywistyczne posty związane z sytuacją w Polsce.

Ze względu na dużą odległość, jaka dzieli obecnie matkę i 25-letnią Polę, starsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zdecydowała się złożyć mamie życzenia za pomocą Instastories na swoim prywatnym koncie. Opublikowała archiwalne zdjęcie sprzed kilkunastu lat, na którym prezenterka całuje dziewczynkę w policzek. 

Sto lat szczęścia i miłości - napisała pod fotką.

Kinga Rusin świętuje 50. urodziny. Pola Lis złożyła jej życzenia o opublikowała archiwalne zdjęcieKinga Rusin świętuje 50. urodziny. Pola Lis złożyła jej życzenia o opublikowała archiwalne zdjęcie Screen Instagram: @polciaxx

Kinga Rusin kończy 50 latOd skromnej dziennikarki do bizneswoman. Kinga Rusin kończy dziś 50 lat

Kinga Rusin życie prywatne

Kinga Rusin w 1994 roku wyszła za Tomasza Lisa, z którym doczekała się dwóch córek - 25-letniej Poli i 21-letniej Igi. Niestety relacja w blasku fleszy nie przetrwała próby czasu, a dziennikarz i prezenterka rozwiedli się w 2006 roku. 

ZOBACZ TEŻ: Tata Anny Dereszowskiej żenił się trzy razy. Aktorka została wychowana przez dwie macochy. "Silne kobiety"

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

Kinga RusinKinga Rusin uderza w rząd. "Kobiety stały się obywatelami drugiej kategorii"

Więcej o: