Miss Polonia 2020 została Natalia Gryglewska. Co o niej wiemy? Skończyła nietypowy kierunek studiów

Natalia Gryglewska to nowa Miss Polonia. Zobaczcie, co wiemy o zwyciężczyni konkursu.

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2020 odbyła się w Teatrze Wielkim w Łodzi 8 marca. Na scenie pojawiło się 19 kandydatek - przez chorobę nie mogła wystąpić Justyna Jarczewska, kandydatka z numerem 19. I choć wybór był trudny, koronę najpiękniejszej mogła dostać tylko jedna kobieta. Z rąk zeszłorocznej Miss Polonia Karoliny Bielawskiej koronę odebrała Natalia Gryglewska. Miss Polonia oprócz korony otrzymała także nagrody, których wartość wyceniana jest na 60 tysięcy złotych. 

Zobacz wideo Agata Biernat o tym, co tytuł Miss Polonia zmienił w jej życiu. "To był bardzo intensywny rok"

Miss Polonia 2020Finał Miss Polonia 2020. Zobaczcie, która z piękności ma szansę na koronę

Miss Polonia 2020. Co wiemy o zwyciężczyni?

Tegoroczne uczestniczki Miss Polonia 2020 nie miały na scenie zbyt wiele czasu, by opowiedzieć o sobie. Na wstępie zostały przeczytane jedynie ich krótkie biogramy, później finałowa piątka odpowiedziała na pojedyncze pytania, które dotyczyły szeroko rozumianej kobiecości. Co więc więc wiemy o najnowszej Miss Polonia?

Natalia Gryglewska mieszka w Częstochowie i ma 22 lata. Zdobywczyni korony Miss Polonia 2020 jest świeżo upieczoną absolwentką dietetyki klinicznej na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Gryglewska dalej jednak się rozwija i kontynuuje naukę - na studia magisterskie wybrała się jednak do Warszawy. Jak sama przyznaje, jej największą pasją są podróże.

Agnieszka Kaczorowska, Marcin Hakiel, Katarzyna CichopekMiss Polonia 2020. Agnieszka Kaczorowska podkreśliła ciążowe krągłości, Katarzyna Cichopek prezentuje się bardzo elegancko

Gryglewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki facebookowej nakładce z czerwoną błyskawicą na zdjęciu profilowym wiemy, że wspiera Strajk Kobiet.

Na Instagramie Gryglewskiej nie brak za to zdjęć z różnych zakątków świata.

 
 

Instagramowe konto Natalii Gryglewskiej obserwuje ponad 160 tysięcy osób. Nic więc dziwnego, Gryglewska spełnia się w roli instagramerki. Myślicie, że po zdobyciu tytułu Miss Polonia 2020 jej kariera przyspieszy? Wydaje się, że ma na to duże szanse, w końcu Milena Sadowska, Agata Biernat, Izabela Krzan i Paulina Krupińska też są laureatkami konkursu Miss Polonia.