Gwiazda "Miodowych lat" pokazała zdjęcie córki. Kornelia jest bardzo podobna do Agnieszki Pilaszewskiej. "Przecudowna"

Kornelia to córka Agnieszki Pilaszewskiej, gwiazdy "Miodowych lat". Choć rzadko pojawia się na profilu mamy w mediach społecznościowych, teraz aktorka zrobiła wyjątek. Pokazała internautom jej najnowsze zdjęcie.

Agnieszka Pilaszewska była gwiazdą "Miodowych lat", jednego z najzabawniejszych polskich seriali sprzed 20 lat. Produkcja przyniosła jej ogromną popularność i sympatię widzów. Po czasie aktorka jednak odeszła z serialu, ale nie zrezygnowała z zawodu. Polubiła także media społecznościowe, gdzie chętnie publikuje nowe zdjęcia. Ostatnio zdecydowała się pokazać fotografię córki. Jedno trzeba przyznać - Kornelia Maciejewska to kopia mamy.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Pilaszewska o swoim życiu podczas pandemii: Aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustającego zagrożenia

Zobacz wideo Plotek Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Agnieszka Pilaszewska opublikowała zdjęcie córki

Kornelia Maciejewska jest córką aktorki Agnieszki Pilaszewskiej i scenarzysty Macieja Maciejewskiego. Podobnie jak mama próbowała swoich sił w aktorstwie. Miała epizodyczną rolę w filmie "Jak poślubić milionera". Obecnie mieszka i studiuje w Paryżu.

Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Agnieszki Pilaszewskiej, nieco różni się od tych, które mogliśmy wcześniej zobaczyć. Kornelia zapozowała w dość nietypowej stylizacji. Ma dwa kucyki, chustkę na włosach i czerwone usta.

Daughter (tłum. córka) - podpisała zdjęcie Pilaszewska.
 

Choć dotychczas internauci uważali, że Kornelii to cała mama (podobnie jak my), z czasem zauważają podobieństwo też do taty. Komplementy i miłe słowa pojawiły się w komentarzach pod zdjęciem.

Myślę, że Nelcia jest podobna do taty, ale na tym ujęciu wyraźnie dostrzegam wiele odziedziczonych po pani cech urody.
Przecudowna.
Piękna, zmysłowa twarz - komentują. 

 A Wam, jak podoba się zdjęcie Kornelii? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.