Katarzyna Zielińska i Dominika Kulczyk pod studiem "Dzień dobry TVN". Jedna w piżamie, druga na cebulkę. Modnie?

Katarzyna Zielińska i Dominika Kulczyk gościły w niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN". Jakie stylizacje na wybrały na tę okazję? Obie wypadły dość oryginalnie.

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Katarzyna Zielińska i Dominika Kulczyk opuszczały studio "Dzień dobry TVN". Celebrytki przez swój dobór oryginalnych stylizacji, zwróciły na siebie szczególną uwagę. Aktorka zdecydowała się na biało-beżowo-czarny komplet w paski, na który zarzuciła klasyczny, ciemny płaszcz. Milionerka natomiast zaszalała z warstwami odzieży wierzchniej i zadbała o to, by było jej ciepło. Pod trencz założyła czarną skórę. Wyszło modnie czy tandetnie? Sami zobaczcie!

Stylizacje Katarzyny Zielińskiej i Dominiki Kulczyk pod studiem "Dzień dobry TVN"

Są gusta i guściki, a ocena stylizacji gwiazd zawsze niesie za sobą ryzyko braku obiektywizmu, dlatego z chęcią omawiamy kontrowersyjne i nietypowe stroje celebrytów na forum publicznym. Dzisiaj na tapetę bierzemy Katarzynę Zielińską i Dominikę Kulczyk, a dokładniej ich niedzielny looki, które zaprezentowały widzom sobotniego wydania "Dzień dobry TVN". 

Katarzyna Zielińska chciała przełamać elegancję nutką swobody. Założyła wielobarwny komplet - dłuższą marynarkę i spodnie z rozszerzanymi nogawkami - których faktura i materiał przypominały lekką piżamę. Mocno kontrastowały z klasycznym, czarnym płaszczem i ciemnymi dodatkami w postaci kapelusza oraz torebki.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska AKPA

Dominika Kulczyk natomiast zastosowała modowy trik "na cebulkę", który zapewnia dużo ciepła, ale jednocześnie nie wygląda dość efektownie. Milionerka połączyła szerokie dżinsy z płaskimi botkami, a na górę założyła białą bluzkę, czarną kurtkę skórzaną i dłuższy płaszcz w panterkę. Nie za dużo?

Dominika KulczykDominika Kulczyk AKPA

A Wy, jak oceniacie powyższe stylizacje? Jesteście za Kasią Zielińską czy Dominiką Kulczyk?

Zobacz wideo Jak Katarzyna Zielińska wypowiada się na temat młodszych aktorek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.