Mama Natalii Klimas wystąpiła w "DDTVN". Aktorka nagrała reakcję małej Zosi, która zobaczyła babcię w telewizji. Urocze!

Mama Natalii Klimas, Joanna, została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN". Projektantka analizowała stroje, w których gwiazdy i popularni politycy pojawili się na inauguracji Joe Bidena. W domu dzielnie kibicowała jej wnuczka Zosia, która podbiegła do telewizora, gdy tylko zobaczyła babcię na ekranie.

Joanna Klimas z wykształcenia jest psychologiem, jednak od wielu lat fascynuje się modą. Stworzyła własną markę odzieżową i już w latach 90. była nagradzaną na branżowych imprezach projektantką. Na swoim koncie ma również współpracę z Teatrem Narodowym, gdzie dbała o kostiumy aktorów podczas najważniejszych scenicznych projektów. Mama Natalii Klimas została zaproszona w niedzielny poranek do studia "Dzień Dobry TVN". Na antenie analizowała kreacje gwiazd na inauguracji Joe Bidena i tłumaczyła znaczenie wybranych przez polityków kolorów stylizacji. W domu przed telewizorem kibicowały jej córka oraz wnuczka Zuzia, która energicznie zareagowała, gdy tylko zobaczyła babcię na ekranie. 

Natalia KlimasNatalia Klimas urządziła pokój dla córki. Klimatyczne oświetlenie!

Córka Natalii Klimas zobaczyła babcię w telewizji

Joanna Klimas była gościem w śniadaniówce TVN-u. Za pomocą tekturowych podobizn amerykańskich polityków omawiała stylizacje, które królowały w mijającym tygodniu na zaprzysiężeniu Joe Bidena. Uwadze projektantki nie umknęły kolory, na które zdecydowały się między innymi Jennifer Lopez i Kamala Harris. 

Co znaczą kolory? One dużo znaczą. Niebieski - to wiemy. A z kolei fiolet, który się pojawia, to jest kolor sufrażystek. Fiolet i biel. Domyślam się, że może J. Lo dlatego też wybrała tę obfitą biel. A na pewno fiolet wybrała Kamala, bo to jest mocny kolor silnej kobiety - tłumaczyła przed kamerami. 
Zobacz wideo Joanna Klimas urządziła dziecku przytulny kącik!

Wystąpienie w TVN-ie oglądała w domowym zaciszu córka projektantki, Natalia. Aktorka nagrała, jak jej mała pociecha zareagowała na widok babci na ekranie. Zosia beztrosko bawiła się w salonie i nagle podbiegła do telewizora. Wskazała palcem i wykrzyczała: babcia. 

Natalia Klimas, Joanna Klimas, mała ZuziaNatalia Klimas, Joanna Klimas, mała Zuzia Instagram/ @nataliaklimas

Natalia wtórowała córce, powtarzając za nią z entuzjazmem: Tak, babcia w telewizji. Urocze nagranie trafiło na InstaStories gwiazdy. 

Joanna Przetakiewicz sprzedaje żoliborski apartamentPrzetakiewicz wystawiła na sprzedaż swój apartament. W pakiecie mieszkanie dla pomocy domowej

Więcej o: