Mama Natalii Klimas wystąpiła w "DDTVN". Aktorka nagrała reakcję małej Zosi, która zobaczyła babcię w telewizji. Urocze!

Mama Natalii Klimas, Joanna, została zaproszona do studia "Dzień Dobry TVN". Projektantka analizowała stroje, w których gwiazdy i popularni politycy pojawili się na inauguracji Joe Bidena. W domu dzielnie kibicowała jej wnuczka Zosia, która podbiegła do telewizora, gdy tylko zobaczyła babcię na ekranie.

Joanna Klimas z wykształcenia jest psychologiem, jednak od wielu lat fascynuje się modą. Stworzyła własną markę odzieżową i już w latach 90. była nagradzaną na branżowych imprezach projektantką. Na swoim koncie ma również współpracę z Teatrem Narodowym, gdzie dbała o kostiumy aktorów podczas najważniejszych scenicznych projektów. Mama Natalii Klimas została zaproszona w niedzielny poranek do studia "Dzień Dobry TVN". Na antenie analizowała kreacje gwiazd na inauguracji Joe Bidena i tłumaczyła znaczenie wybranych przez polityków kolorów stylizacji. W domu przed telewizorem kibicowały jej córka oraz wnuczka Zuzia, która energicznie zareagowała, gdy tylko zobaczyła babcię na ekranie. 

Córka Natalii Klimas zobaczyła babcię w telewizji

Joanna Klimas była gościem w śniadaniówce TVN-u. Za pomocą tekturowych podobizn amerykańskich polityków omawiała stylizacje, które królowały w mijającym tygodniu na zaprzysiężeniu Joe BidenaUwadze projektantki nie umknęły kolory, na które zdecydowały się między innymi Jennifer Lopez i Kamala Harris. 

Co znaczą kolory? One dużo znaczą. Niebieski - to wiemy. A z kolei fiolet, który się pojawia, to jest kolor sufrażystek. Fiolet i biel. Domyślam się, że może J. Lo dlatego też wybrała tę obfitą biel. A na pewno fiolet wybrała Kamala, bo to jest mocny kolor silnej kobiety - tłumaczyła przed kamerami. 
Zobacz wideo Joanna Klimas urządziła dziecku przytulny kącik!

Wystąpienie w TVN-ie oglądała w domowym zaciszu córka projektantki, Natalia. Aktorka nagrała, jak jej mała pociecha zareagowała na widok babci na ekranie. Zosia beztrosko bawiła się w salonie i nagle podbiegła do telewizora. Wskazała palcem i wykrzyczała: babcia. 

Natalia Klimas, Joanna Klimas, mała ZuziaNatalia Klimas, Joanna Klimas, mała Zuzia Instagram/ @nataliaklimas

Natalia wtórowała córce, powtarzając za nią z entuzjazmem: Tak, babcia w telewizji. Urocze nagranie trafiło na InstaStories gwiazdy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.