Natalia Klimas urządziła córce pierwsze urodziny. Tort piękny, ale spójrzcie na ciążowe kształty aktorki. Brzuch coraz większy

Natalia Klimas pochwaliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia córki. Aktorka na tę okazję wybrała sukienkę, która podkreśliła jej ciążowe krągłości.

Natalia Klimas niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka (aktorka pokazała zdjęcie, na którym pozuje w bikini, odsłaniając brzuch - więcej na ten temat TUTAJ). Gwiazda takich produkcji, jak "Bogowie", "Wściekłość" czy "Słyszeliście o Morganach" w roli mamy sprawdza się jednak już od roku. To wówczas na świat przyszła jej córka - Zuzanna. Teraz aktorka świętowała pierwsze urodziny pociechy. 

Natalia Klimas urządziła córce urodziny 

Natalia Klimas jest aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka właśnie pochwaliła się na InstaStories obszerną relacją z pierwszych urodzin córki. Już na pierwszy rzut oka widać, że przyjęcie małej Zuzi było bardzo przemyślane. Nie zabrakło uroczych ozdób w pastelowych kolorach i wspaniałego, piętrowego tortu.

I choć mała solenizantka była niezwykle urocza, to show skradła jej znana mama. Natalia Klimas jest bowiem w zaawansowanej ciąży. Jej ciążowych kształtów, zwłaszcza coraz większego brzucha, nie była w stanie zasłonić nawet zwiewna sukienka. Klimas w różowej, cętkowanej kreacji i botkach wyglądała wspaniale. Nie da się ukryć, że ciąża służy aktorce. 

Fani gratulują

Pod instagramowym zdjęciem Klimas pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla uroczej Zuzanny. Fani aktorki gratulowali jej też drugiej ciąży i zachwycali się tym, jak prezentuje się 37-latka. 

Natalia Klimas urządziła córce urodzinyNatalia Klimas urządziła córce urodziny Fot. Instagram/nataliaklimas

Obie jesteście cudowne.
Sama słodycz. 
Ale wspaniałe! Sto lat dla Zuzanny i oczywiście Mamusi - pisali.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do tych życzeń. Mamy nadzieję, że Zuzia nie może doczekać się rodzeństwa. 

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci
Więcej o:
Copyright © Agora SA