Paweł Małaszyński świętuje urodziny córki. "Nieskończona i bezgraniczna miłości mego życia"

Paweł Małaszyński podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem córki. Zrobił to z okazji jej urodzin.

Paweł Małaszyński stroni od publicznego pokazywania wizerunku swoich najbliższych. Dba o prywatność, a publikowane przez niego w mediach społecznościowych zdjęcia z rodziną są prawdziwą rzadkością. W dniu urodzin córki zrobił jednak mały wyjątek. Opublikował fotografię Lei, ale skrzętnie zasłonił jej buzię. 

Kamila Szczawińska, Jolanta Kwaśniewska, Karolina Malinowska, Anja RubikMalinowska i Rubik na starym zdjęciu z Kwaśniewską. Fanka zdziwiona: To jest Anja?

Paweł Małaszyński świętuje urodziny córki

Fotografia pochodząca prawdopodobnie z wakacji ukazała się na instagramowym profilu aktora. Paweł Małaszyński zdjęcie opatrzył pięknym, urodzinowym wpisem. 

Najdroższa i najukochańsza. Nieskończona i bezgraniczna miłości mego życia. Moja córeczko. W dniu Twoich urodzin życzę ci byś w miłości i spełnieniu dumnie i pewnie kroczyła przez życie i aby marzenia, które skrywasz na dnie Twojego serca, doczekały się spełnienia.
 

Internauci nie kryli wzruszenia pięknymi słowami, którymi podzielił się aktor.

Och, ale przepiękne życzenia. Przepełnione miłością.
Cudowne słowa! Wszystkiego najlepszego dla córki.
Piękne życzenie...  - komentują fani.

Paweł Małaszyński życie prywatne

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko poznali się jeszcze w przedszkolu. Jednak minęły długie lata, zanim na dobre się związali. I tak para może się bowiem pochwalić długim stażem - tworzą szczęśliwe małżeństwo od 19 lat (pobrali się w 2002 roku), ale w związku są od 26 lat, co nie zdarza się często wśród gwiazd show-biznesu. Para ma dwoje dzieci: 17-letniego Jeremiasza i 7-letnią Leę. Zarówno syn, jak i córka, żyją z dala od świateł reflektorów i nie pokazują się ze znanym ojcem.