Paweł Małaszyński przeżywa stratę bliskiej osoby. Opublikował wymowną grafikę i dodał refleksyjny wpis

Paweł Małaszyński w święta Bożego Narodzenia stracił bliską osobę. Aktor jest pogrążony w żałobie. Na szczęście w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie fanów.

Minione święta były wyjątkowe trudne dla Pawła Małaszyńskiego. Aktor w Wigilię poinformował obserwatorów w mediach społecznościowych, że stracił bliską osobę.

ZOBACZ TEŻ: Paweł Małaszyński pogrążony w żałobie. "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie"

Na szczęście Paweł Małaszyński może liczyć na wsparcie fanów w tym trudnym czasie, którzy nie tylko dodawali mu otuchy ciepłymi słowami, ale także podzielili się własnymi historiami.

CZYTAJ TEŻ: Paweł Małaszyński żegna stary rok, w którym stracił bliską osobę: Życie jest bardzo kruche, a przyszłość nieodgadniona

Aktor podziękował internautom w imieniu swoim i rodziny za to, że ma w nich w oparcie. Podzielił się również wzruszającym cytatem.

POLECAMY: Paweł Małaszyński dziękuje za wsparcie podczas żałoby. "Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe"

Paweł Małaszyński stracił bliską osobę. Opublikował wymowną grafikę

W środę Paweł Małaszyński opublikował na swoim profilu na Instagramie wymowną grafikę, na której możemy zobaczyć chłopca goniącego ulatniający się cień. Post podpisał krótko:

Przeszłość... Dar Boży... Tajemnica... - czytamy.

Pod postem wywiązała się dyskusja internautów, którzy poddali się refleksji na temat straty bliskich osób i podzielili się swoimi historiami:

Stracić kogoś to ból, tęsknota, cały czas świadomość czy aby na pewno poradzimy sobie bez tej osoby. Ja po śmierci mojego taty 7 lat temu nadal tęsknię, a nawet kiedy sobie coś przypomnę ot tak, zdarzy się, że łezka w oku się zakręci, więc osoba żyje z nami.
Tu i teraz. Tak łatwo to napisać. Tu i teraz. Tylko to mamy. Tą chwilę, która dzieje się TERAZ. Jestem właśnie w samym środku życiowego bagna i wiem jak trudno być 'tu i teraz' oraz JAK BARDZO WARTO WRACAĆ do 'tu i teraz'...
Liczy się to, co osoba po sobie zostawiła, wspomnienia, czas spędzony razem, wypowiedziane słowa, gęsty... - pisali w komentarzach.

Redakcja Plotka życzy Pawłowi Małaszyńskiemu dużo siły w tym trudnym czasie.