Małgorzata Potocka została babcią! Córka Grzegorza Ciechowskiego urodziła w USA syna

Małgorzata Potocka już kilka lat temu powitała na świecie swojego pierwszego wnuka. Teraz los uśmiechnął się do niej po raz kolejny. Córka aktorki i Grzegorza Ciechowskiego urodziła syna!

Weronika Ciechowska, córka Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego, została mamą. Ma 34 lata, na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, a w 2019 roku po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. O swojej ciąży informowała między innymi w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których publikowała zdjęcia z rosnącym brzuchem. Niedawno na świat przyszedł jej syn - Gregory Alexander. 

Weronika CiechowskaCórka Grzegorza Ciechowskiego wzięła ślub! Do ołtarza poprowadziła ją Małgorzata Potocka

Córka Potockiej urodziła syna

Weronika Ciechowska mieszka na co dzień w Nowym Jorku. W Stanach pracuje jako instruktorka jazdy konnej i zajmuje się poszukiwaniem dla jeźdźców idealnie dopasowanych do nich zwierząt. Drugim mężem świeżo upieczonej mamy jest Victor Alexander Polanco. Ceremonia zaślubin pary odbyła się w lipcu 2019 roku w Warszawie, a jednym z najbardziej wzruszających elementów uroczystości był moment, w którym Małgorzata Potocka prowadziła córkę do ołtarza. 

Weronika i Victor na początku tego roku powitali na świecie syna Gregory'ego, a fotografie szczęśliwych rodziców można zobaczyć między innymi na Facebooku. 

Przypomnijmy, że Ciechowska jest owocem związku Potockiej ze zmarłym w 2001 roku wokalistą zespołu Republika. Aktorka ma również starszą córkę z małżeństwa z Józefem Robakowskim. Jej pierwsza pociecha Matylda już kilka lat temu została mamą i ma syna, któremu nadała typowo polskie i tradycyjne imię - Tadeusz. 

Ze względu na odległość, która dzieli Małgorzatę od Weroniki, babcia nie miała jeszcze okazji, by osobiście poznać drugiego wnuka. Miejmy nadzieję, że ten stan rzeczy niebawem ulegnie zmianie. 

Gratulujemy narodzin kolejnego członka rodziny!

Agnieszka DygantDygant poprosiła rząd o pomoc finansową. Ujawniła, ile pieniędzy otrzymała