Zapłakana Cleo w "The Voice Kids". "Dzieciaki tak mnie wzruszają" [WIDEO]

Cleo podczas pierwszego odcinka "The Voice Kids" nie mogła powstrzymać łez. Występ jednej z uczestniczek tak bardzo ją wzruszył, że z pomocą musieli przyjść Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski.

Cleo zasiada w fotelu jurorskim programu "The Voice Kids" już od trzech edycji. Nie bez powodu została uznana za jedną z najbardziej wrażliwych jurorek. Podczas ostatnich nagrań mogliśmy się przekonać, jak bardzo wzruszają ją występy. Cleo po wystąpieniu 14-letniej Alicji Brąszewskiej zalała się łzami.

ZOBACZ TAKŻE: "The Voice Kids". Zmarła 16-letnia uczestniczka. Przed śmiercią udostępniła wstrząsający wpis: Planujemy mój pogrzeb

Zapłakana Cleo po występie Alicji Brąszewskiej w "The Voice Kids"

Alicja Brąszewska zaśpiewała ukochanej mamie samodzielnie napisaną piosenkę. Utwór tak bardzo wzruszył jurorkę, że już po pierwszych sekundach występu zaczęła płakać. Na szczęście z pomocą przyszli jej Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski. Obaj obdarowali ją chusteczkami. 

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"

Cleo 'The Voice Kids'Cleo 'The Voice Kids' mat. prasowe

Cleo w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, czemu tak często wzrusza się podczas dziecięcych występów.

Płaczę, bo dzieciaki bardzo mnie wzruszają. Sama przeszłam długą drogę, by spełnić muzyczne marzenia, dlatego chciałabym przekazać im wiedzę i może pokazać „drogę na skróty” do sukcesu - wyznała.

Kiedy zobaczymy "The Voice Kids" 4? 

"The Voice Kids" to trampolina do kariery dla wielu wokalistów młodego pokolenia. W programie biorą udział dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Premierowy odcinek czwartej edycji "The Voice Kids" odbędzie się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Skład jury jak na razie pozostaje niezmieniony. Na fotelach zasiądą Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomson i Barona z zespołu Afromental. Show poprowadzą Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. 

Więcej o: