Znana dziennikarka nazywa księcia Harry'ego "głupim i rozpuszczonym playboyem". Dalej było tylko mocniej: Ośmiesza koronę

Książę Harry w ogniu krytyki. Brytyjska dziennikarka Judy Finnigan nie miała litości dla młodszego syna księżnej Diany. Padły mocne słowa.

Książę Harry i Meghan Markle nie cieszą się w Wielkiej Brytanii dobrą prasą. Opinii publicznej nie podoba się, że Harry i Meghan pojawią się u Oprah Winfrey. Jeszcze większe oburzenie budzi odpowiedź syna Diany na oświadczenie królowej Elżbiety, która nie tylko zabrała mu wojskowe przywileje, ale też uznała, że jej wnuk nie służy już ojczyźnie. Teraz w felietonie na portalu Express.co.uk w Harry'ego uderza znana dziennikarka i prezenterka Judy Finnigan.

Książę Hary w wywiadzie u Jamesa CordenaKsiążę Harry w wywiadzie o życiu w Pałacu: Musiałem wydostać stamtąd moją rodzinę

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

"Książę Harry playboyem z kontraktem Netfliksa

Książę Harry i Meghan Markle opuścili rodzinę królewską już ponad rok temu. Jednak dopiero teraz królowa zdecydowała się odebrać obojgu ich przywileje. Najbardziej uderzyło to w Harry'ego, któremu babcia odebrała wszystkie zasługi wojskowe. A na te Harry pracował aż dziesięć lat. Kiedy więc oświadczenie Elżbiety II zostało opublikowane, Harry zabrał głos - niejako podważając zdanie monarchini. Harry uznał bowiem, że niezależnie od wszystkiego nadal służy Wielkiej Brytanii. 

Książę William i książę HarryKsiążę William "zszokowany" zachowaniem Harry'ego. "Obraził królową"

Harry dolał oliwy do ognia, godząc się na wywiad u Oprah Winfrey. Szczerego wywiadu Meghan i Harry'ego boją się nie tylko rodzina królewska, ale też zwykli Brytyjczycy. Wyraz tego dała w swoim artykule Judy Finnigan.

Książe William i księżna Kate ;  Markle, książę HarryKsiążę William i księżna Kate "są zdruzgotani"! Winni Meghan Markle i książę Harry

Harry bez wątpienia, aby uniknąć kłopotliwych pytań o to, dlaczego zostawił swoją rodzinę na lodzie, pewnie powie, że świetnie się bawi. Meghan zresztą powiedziała, że Oprah może pytać, o co jej się podoba - pisze Finnigan.

Dziennikarka zarzuca też Harry'emu i Markle hipokryzję - uciekli z kraju, bo chcieli prywatności (my przypominamy, że nie tylko prywatności, Markle i Harry twierdzą, że mieli dość ataków ze strony brytyjskich tabloidów), a teraz decydują się na bardzo intymny wywiad. 

Tak więc para, która opuściła Wielką Brytanię, ponieważ chciała prywatności, porozmawia, ale tylko na swoich warunkach. Będą rozmawiać, ale nie z nami. Całkowicie nas odrzucili - utyskiwała. 

Finnigan utrzymywała też, że Meghan i Harry są niewdzięczni. Otrzymali od Brytyjczyków tyle pozytywnej energii, której nie docenili.

Brytyjska publiczności kochała Harry'ego, martwiła się o niego, była podekscytowana, kiedy poślubił Meghan - czytamy. 

Ostatecznie Finnigan uznała, że wywiad Markle i Harry'ego u Oprah Winfrey "uderzy w koronę i ją ośmieszy". Upust swojej frustracji dała, nazywając syna księcia Karola głupim i zepsutym". 

To po prostu głupi, zepsuty książę, który myśli, że może mieć wszystko. Nie jesteś księciem bez kraju, tylko bogatym playboyem z kontraktem Netfliksa - zwróciła się do Harry'ego. 

Dodała przy tym, że gdyby kiedykolwiek Harry zdecydowała się wrócić na dwór, to przeżyje szok.