Meghan i Harry na pierwszym nagraniu po ogłoszeniu ciąży. Żona księcia postawiła na sukienkę za ponad 12 tysięcy złotych

W sieci pojawiło się nagranie, w którym Meghan Markle i książę Harry opowiadają o motywach stworzenia podcastu "Archewell". To pierwszy filmik opublikowany po ogłoszeniu ciąży aktorki.

Ostatnio świat obiegła informacja o tym, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się kolejnego dziecka. Radosną nowinę ogłosili w walentynki i od tamtego czasu media nie milkną w tej sprawie. Również entuzjazm fanów książęcej pary nie słabnie, a wręcz wzmaga się, tym bardziej że już wkrótce na antenie stacji CBS zostanie wyemitowany wywiad, którego Meghan i Harry udzielili Oprah Winfery. W obliczu nadchodzących wydarzeń na kilka godzin przed publikacją materiału swoje przemówienie do narodu wygłosi Królowa Elżbieta II. Towarzyszyć jej będą między innymi książę Karol i księżna Camilla, a także książę William i księżna Kate.

Meghan Markle i książę Harry na wspólnym nagraniu

Jednak na kilka dni przed premierą wyczekiwanego przez fanów Meghan i Harry'ego wywiadu, w sieci pojawił się filmik, w którym para opowiada o swoim podcaście "Archewell", który wspólnie nagrywa. Uwaga fanów książęcej pary w dużej mierze skupiła się jednak na ciężarnej aktorce. Meghan zaprezentowała się w eleganckiej sukience od Oscara de la Renty, której cena wynosi około 3490 dolarów, czyli ponad 12 tysięcy złotych. Stylizacja ta była dość luźna, dlatego fani nie mieli okazji zobaczyć ciążowego brzuszka Meghan. 

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską i postanowili rozpocząć wspólnie nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Parę spotkała również niewyobrażalna tragedia, którą było poranienie aktorki. Teraz Meghan i Harry z nadzieją patrzą w przyszłość, ciesząc się z radosnej nowiny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.