Meghan Markle i książę Harry nagrali już wywiad u Oprah Winfery. Wyciekły pierwsze szczegóły

Meghan Markle i książę Harry po miesiącach medialnej nieobecności wracają na pierwsze strony gazet. Już niedługo wyemitowana zostanie ich rozmowa z Oprah Winfery. Wiadomo, o czym rozmawiali.

14 lutego Meghan Markle i książę Harry zakomunikowali światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Radość ich fanów oraz bliskich była nie do opisania. Wcześniej amerykańska aktorka poinformowała, że w lipcu 2020 roku poroniła. Wiele osób obawiało się, że książęca para Sussex nie poradzi sobie z traumą, jednak wydaje się, że wszystko zakończy się bardzo dobrze. Meghan prawdopodobnie opowie o ostatnim roku życia w Ameryce w rozmowie z Oprah Winfrey, która... już została nagrana!

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle i książę Harry nagrali już wywiad u Oprah Winfery. Wyciekły pierwsze szczegóły

Telewizja CBS, w której wyemitowany zostanie wywiad, już kilka dni temu informowała, że początek rozmowy odbędzie się w damskim gronie. Dopiero po dłuższej chwili do Meghan i Oprah dołączy książę Harry.

Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Opowiedzą o ich przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz ich nadziejach i marzeniach, a także o powiększeniu rodziny.

Choć materiał wideo ujrzy światło dzienne dopiero 7 marca, Meghan i Harry już są po nagraniach. 

Posiadanie instytucjonalnego głosu w rodzinie królewskiej nie wystarczyło [Meghan]. Ten wywiad będzie najlepszym sposobem, w jaki odzyska głos. Kiedy zaczęli się spotykać, Meghan poczuła, że ??go straciła. Miała swoją platformę jako aktorka odnosząca umiarkowane sukcesy, a kiedy powiedziano jej, żeby przestała korzystać z mediów społecznościowych i uważała na to, co mówi, mogła powiedzieć, że utrata głosu i niezależności bardzo ją zabolały - donosi osoba z otoczenia Megahn w rozmowie z "New York Times."

Ponadto pojawia się wiele głosów, że amerykańska aktorka i wnuk brytyjskiej monarchini planują uderzyć w Pałac, zdradzając szczegóły, jakie do tej pory były pilnie strzeżone. Relacje na linii Los Angeles - Londyn miały znów ochłodzić się, kiedy w piątek Elżbieta II wydała oświadczenie i na dobre odebrała Harry'emu nominacje wojskowe oraz królewskie patronaty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.