Małgorzata Kożuchowska chwali się nową stylizacją na Instagramie. Jest bez szaleństw i stylowo. Fani: Klasa sama w sobie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia, do których zapozowała w nowej stylizacji. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu.

Małgorzata Kożuchowska zawsze podkreślała, że dba o swój nienaganny wygląd. Począwszy od treningów na siłowni, przez drogą dietę, za którą aktorka płaci nawet pięć tysięcy złotych miesięcznie, aż po zabiegi odmładzające i częste wizyty u fryzjera. Nieobojętna pozostaje również w kwestii swoich stylizacji, które starannie dobiera do każdej okazji. Ze względu na obecną sytuację i zastój w świecie kina Małgorzata Kożuchowska nie gra obecnie w żadnej produkcji, nawet serialowej. Nie występuje również w teatrze, tak jak to robiła dotychczas. Wolny czas poświęca za to wychowaniu syna, Franciszka. Aktorka jest także aktywna w mediach społecznościowych i często zamieszcza nowe posty na Instagramie. Tym razem zaprezentowała internautom swoją stylizację, która jak zwykle wielu fanów wprawiła w zachwyt. 

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska tuż po japońskim liftingu twarzy. Efekt? "Poliki wyżej"

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się nową stylizacją

Do zdjęć aktorka zapozowała w białym, długim płaszczu, który w pasie przewiązała paskiem. Oprócz tego Małgorzata Kożuchowska postawiła na ciemne dodatki, wybierając czarne, skórzane kozaki oraz torebkę i okulary przeciwsłoneczne w tym samym kolorze. Stylizację dopełniły rękawiczki ze srebrnymi cekinami. Internautom bardzo przypadł do gustu strój aktorki, o czym wiele osób pisało w komentarzach.

 

Małgorzata RozenekRozenek prezentuje odsłonięte ramiona na wiosennej ramówce TVN

Wielka klasa. Kocham takie stylizacje. Wygląda pani oszołamiająco.
Wygląda Pani zachwycająco, po prostu, nie można oczu oderwać od tej stylizacji.
Klasa sama w sobie, jak zawsze. Z tym się człowiek rodzi, tego się nie da nauczyć- pisali internauci.

A Wam jak podoba się stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej? 

Więcej o: