Małgorzata Kożuchowska ogłasza: Zrobię sałatkę, kupię faworki. My patrzymy na włosy. Ta fryzura odjęła jej lat!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie nowy wpis. Poinformowała internautów, że lubi piątki i pochwaliła się nowym uczesaniem włosów. "Zjawiskowo!".

Małgorzata Kożuchowska może mówić o prawdziwym szczęściu - jako nielicznej aktorce udało się jej odciąć od siebie łatkę Hanki Mostowiak, z którą była kojarzona przez lata. Gwiazda odeszła z "M jak Miłość" już 10 lat temu i zdążyła zagrać w kilku innych znanych produkcjach ("Rodzince.pl", "Drugiej Szansie", "Motywie"). Kożuchowska nie boi się nowych wyzwań zawodowych podobnie jak metamorfoz wizerunkowych. Właśnie pochwaliła się nowym uczesaniem włosów. Wygląda bardzo młodziutko!

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze, która odjęła jej lat

W piątek wczesnym wieczorem na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawił się nowy wpis. Aktorka dała fanom do zrozumienia, że przed nią wolny i rodzinny weekend, który zacznie od przygotowania sałatki i kupna faworków. Do zdjęcia pozuje w niebieskim kombinezonie z szerokimi rękawami. Uwagę przykuwa jednak fryzura. Gwiazda zdecydowała się na "grzeczne" uczesanie, które odjęło jej lat!

Lubię piątki! Perspektywa wolnego weekendu zawsze sprawia, że mam dobry humor! Zrobię sałatkę, kupię faworki, będzie fajnie - ogłosiła.
 

Internauci także nie szczędzą słów zachwytu nad odświeżonym wizerunkiem gwiazdy.

Cudownie! Dzięki Pani zaczęła zapuszczać włosy.
Zjawiskowa!
Wow, ale ślicznie w tej fryzurze!

Agata Kulesza i Małgorzata KożuchowskaAgata Kulesza chowała Małgorzacie Kożuchowskiej "seksowne buty", by ta nie wychodziła na imprezy

Małgorzata już od jakiegoś czasu zapuszcza blond włosy, które radykalnie skróciła kilka lat temu. Na ściance prezentuje różne uczesania, które najczęściej inspirują Polki. Kożuchowska nie bez powodu jest przez wielu uznawana za ikonę stylu. Trzeba pogratulować jej naprawdę świetnego sztabu specjalistów!

Więcej o: