Małgorzata Kożuchowska nie pracuje. To pierwsza taka sytuacja od lat. Aktorka znalazła jednak sposób na wykorzystanie wolnego czasu

Jeden z tygodników donosi, że Małgorzata Kożuchowska nie ma żadnych zobowiązań zawodowych. Od wielu lat nie znajdowała się w takiej sytuacji.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z bardziej lśniących gwiazd rodzimego show-biznesu. Aktorka od kilkunastu lat swobodnie może przebierać w propozycjach zawodowych i z pewnością nie narzeka na nudę. Jak się okazuje, ten czas powoli mija, bowiem jak donosi "Rewia" ta od dłuższego czasu nie ma żadnej pracy. Co więc zamierza robić? Odpowiedź wydaje się oczywista.

Małgorzata Kożuchowska nie ma pracy

Małgorzata Kożuchowska regularnie występowała nie tylko w serialach, ale również w filmach i na deskach teatru. Kilka miesięcy temu zakończono zdjęcia do "Rodzinki.pl", a ze względu na pandemię koronawirusa Teatr Narodowy nie wystawia żadnej sztuki. Jak donosi osoba z otoczenia aktorki, ta nie pamięta czasów, gdy nie pracowała. Z pewnością to dla niej niemałe zaskoczenie.

Małgosia nie gra teraz w żadnym serialu, czego nie pamięta od lat. Nie gra też w żadnym spektaklu, bo Teatr Narodowy nie może wystawiać - zdradził informator "Rewii".

Informator tygodnika dodaje, że Małgorzata Kożuchowska nie narzeka na więcej wolnego. Teraz wreszcie ma czas, aby spełniać się w roli mamy na pełen etat.

Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi - dodała osoba z otoczenia aktorki.

Brakuje wam Małgorzaty Kożuchowskiej w nowych produkcjach? Dajcie znać w komentarzach. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow"

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pozuje z synem. Nietaktowny komentarz internauty: Szkoda, że nie ma pani drugiego dziecka. Odpowiedź z klasą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.