Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na japoński lifting. Efekt? Pokazała twarz tuż po zabiegu. "Poliki wyżej"

Małgorzata Kożuchowska poszła w ślady innych gwiazd i zrelacjonowała w sieci swoją wizytę w gabinecie kosmetycznym. Aktorka poddała się zabiegowi, a efektami pochwaliła się na Instagramie. "Poliki wyżej, czoło gładkie". Widać?

Małgorzata Kożuchowska postanowiła wspomóc naturę i lekko poprawić swój wygląd. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd zdecydowała się jedynie na nieinwazyjny lifting twarzy zwany japońskim masażem, a dokładniej na jego konkretną odmianę - kobido. Zamiast do chirurga plastycznego aktorka wybrała się do gabinetu kosmetycznego i zrelacjonowała tę wizytę w sieci. Tuż po zabiegu nagrała filmik, by pochwalić się "polikami i czołem". 

Małgorzata Kożuchowska w modnej sukience polskiej marki (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Kożuchowska w modnym zestawie polskiej marki. Odjęła sobie lat. "Pewnie jeszcze o dowód pytają"

Kożuchowska po japońskim liftingu twarzy

Czym jest wspomniane kobido? To bardzo intensywny masaż, który porusza mięśnie głębokie twarzy. Działa rozluźniająco i tym samym odmładza, poprawia kondycję skóry oraz modeluje owal buzi. Zabieg ten nie wymaga ingerencji chirurga plastycznego i jest w stu procentach nieinwazyjny, dlatego może być zbawienny dla dbających o urodę kobiet, które chcą uzyskać naturalny efekt "odjęcia kilku lat". Czy pomocny okazał się także dla Małgorzaty Kożuchowskiej? 

Aktorka z dumą prezentowała na Instagramie pozytywne skutki wizyty u kosmetyczki. 

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska pokazała, jak wygląda zaraz po treningu. Wygląda doskonale

Ładnie... poliki wyżej, czoło gładkie - oceniła po przejrzeniu się w lusterku.

Swoje zdanie wyraziła również obecna podczas nagrywania filmiku kosmetyczka.

Usta też są wyraźniejsze, piękne, pełne - dodała. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram/ @malgorzatakozuchowska_

Z instagramowej relacji wynika, że aktorka jest bardzo zadowolona z zabiegu. Dostrzegacie zauważone przez Małgorzatę zmiany? Trudno ocenić, gdy nie widzi się ich w rzeczywistości, a jedynie przez ekran telefonu. Trzeba jednak przyznać, że taka forma dbania o wygląd w porównaniu z operacjami plastycznymi, którym poddają się inne celebrytki, jest rzeczywiście bardziej korzystna dla zdrowia i wyglądu, a przede wszystkim zgodna z darami natury. 

Zobacz wideo Wokalny popis Kożuchowskiej za kierownicą samochodu. Jak sobie poradziła?
Więcej o: