Tomasz Oświeciński buduje nowy dom. Pokazał zdjęcia. Zamieszka w ogromnej willi, ale na razie narzeka: Już mi głowa pęka

Tomasz Oświeciński pochwalił się na Instagramie zdjęciem nowego domu. Wnętrze jest jeszcze niewykończone, jednak jego powierzchnia wydaje się imponująca. Aktor przyznał, że jest nowicjuszem w budownictwie, dlatego nieco się przeraził.

Tomasz Oświeciński pochwalił się na instagramowym profilu, że właśnie spełnia swoje marzenie. Pokazał w sieci zdjęcie z budowy nowego domu. Na fotografii widać ogromną przestrzeń oraz pokaźnych rozmiarów okna. Wnętrze jest jeszcze nieotynkowane i brakuje podłóg. Aktor zaznaczył w opisie zdjęcia, że jest nieco przerażony rozmachem budowlanego przedsięwzięcia:

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem... Nie wiem, może się starzeję? Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem, ile roboty mnie czeka. Roboty, na której się nie znam... Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia - dach, okna, tynki, schody, bramy... - wymieniał w poście.

Tomasz Oświeciński buduje dom. Prosi internautów o rady

48-latek poprosił obserwujących o pomoc. Dopytywał się między innymi o firmę budowlaną, która wykończy budynek:

Czym się kierować przy wyborze, skoro doświadczenia brak. Ktoś z Was też niedawno to przerabiał? Bo ja jeszcze porządnie nie zacząłem, a już mi głowa pęka. Zacznijmy od ekipy budowlanej... Polecacie kogoś? Na co powinienem zwrócić uwagę?
Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

W komentarzach pojawiły się rady internautów. Wielu z nich gratulowało Tomaszowi odwagi i życzyło pomyślności:

Dasz radę! Kto, jak nie ty!
Super przeżycie... Powodzenia i dobrych wyborów.
Dom i drzewo to podstawa.
 

Warto przypomnieć, że Tomasz Oświeciński w 2016 roku rozstał się żoną, a rozwód orzeczono już na pierwszej rozprawie. Dwa lata później aktor oświadczył, że wrócił do swojej eksukochanej. Para doczekała się nawet córki. Oświeciński w wywiadzie udzielonemu "Dzień dobry TVN" przyznał, że dwuletnia przerwa w związku dużo mu pokazała:

Chodzi o to, że dużo nam to pokazało. Jesteśmy teraz innymi ludźmi […]. Musiało coś trzasnąć, żeby później było lepiej – zwierzył się Magdzie Mołek w 2018 roku.

Aktor z pewnością już wkrótce pokaże, jak urządził z rodziną swoje nowe cztery kąty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.