Doda w czarnym kostiumie próbuje złapać stopa w Meksyku. Fani jednak zwrócili uwagę na drugi plan: Fotograf nie przemyślał tła

Doda pokazała kolejne zdjęcia z wakacji w Meksyku, na których wyeksponowała swoją idealną sylwetkę. Piosenkarka próbowała skorzystać z autostopu, jednak żaden kierowca nie chciał się zatrzymać. Fanów wokalistki szczególnie zainteresował bohater drugiego planu.

Doda przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Piosenkarka obsypuje swój instagramowy profil zdjęciami z rajskich plaży i przy okazji prezentuje fanom idealną sylwetkę. Seria zdjęć, którą udostępniła niedawno w sieci, wzbudziła ogromne zainteresowanie. Doda próbowała złapać stopa, jednak bezskutecznie. W żartobliwym opisie prosiła fanów o radę:

Co robię nie tak?! Nigdy nie mogę złapać tego piep***nego stopa – napisała przy fotografiach, na których pozuje w czarnym kostiumie.

DodaDoda spędzi walentynki w Meksyku bez męża. Wspomina o złamanych sercach

Doda próbuje złapać stopa w Meksyku. Internauci radzą jej, co zrobić

Internauci służyli swoją pomocą:

Brakuje wyciągniętej ręki z kciukiem do góry .
Bo się zakrywasz jak zakonnica! Jakbyś miała coś do ukrycia.
Brakuje kartki... Dokąd chcesz jechać – pisali internauci w komentarzach do zdjęć Dody wykonanych przy drodze.
Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Niektórzy zwrócili uwagę na zabawny szczegół. Na fotografiach uwieczniona została przejeżdżająca betoniarka. W zestawieniu z zalotnymi pozami piosenkarki obrazek wygląda zabawnie:

Betoniarka na pewno się zatrzyma.
Fotograf nie przemyślał tła. Doda super.
 

DodaDoda Instagram/dodaqueen

Doda ostatnio prezentuje fanom uroki dalekiego Meksyku. Niedawno świętowała swoje 37. urodziny, które spędziła w meksykańskim ośrodku odnowy biologicznej Azulik. W miejscu przystrojonym linami i wiklinowymi koszami dumnie pozowała do zdjęć:

Wspaniała niespodzianka urodzinowa. Jako że mam skrzydła, musiałam odwiedzić te magiczne gniazda, a jako rasowa elfica nie wyobrażałam sobie innego miejsca na celebrację moich 37 lat pośród ludzi – napisała wokalistka przy fotografii udostępnionej na Instagramie.

DodaDoda pokazała, jak spędziła urodziny. Była niespodzianka i "magiczne gniazda"

Zobaczcie najnowsze fotografie piosenkarki. Skorzystała z rad fanów?

Więcej o: