Magda Narożna rozwiodła się prawie dwa lata temu. Wciąż nie zmieniła nazwiska na panieńskie. Zdradziła nam, dlaczego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magda Narożna i jej były mąż Dawid Narożny tworzyli zespół Piękni i Młodzi. Choć ich prywatne drogi się rozeszły, Magda wciąż nosi nazwisko ojca swojej córki. Znamy powód jej decyzji.

Magda Narożna, choć na scenie disco polo działa od lat, dała się poznać szerszej publiczności dopiero po awanturach z byłym mężem, Dawidem. Kiedy problemy w małżeństwie Narożnych ujrzały światło dzienne, para zaczęła publicznie prać brudy, co zresztą między innymi przyczyniło się do ich rozwodu. Choć od rozstania minęły już dwa lata, wokalistka nadał nie zmieniła nazwiska. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim zdradziła, dlaczego.

CZYTAJ TEŻ: Magdalena Narożna znów dogryza byłemu mężowi? Nie kryje radości z rozstania. "Najlepsza decyzja w życiu"

Zobacz wideo

Magdalena Narożna wciąż nosi nazwisko byłego męża. Znamy powód

Magdę i Dawida Narożnych łączą już tylko relacje zawodowe i... nazwisko. Wokalistka disco polo zdradziła, dlaczego wciąż nosi nazwisko byłego męża: 

Był moment, że bardzo chciałam zmienić nazwisko, ale z drugiej strony pracowałam na nie. To poważna decyzja. Jakby nie było, to nie jest początek mojej kariery, gdzie się rozwijam i mogę jeszcze nadrobić czas pod innym nazwiskiem. Być może kiedyś się pojawi dwuczłonowe. Być może całkiem zmienię. A może w ogóle nie będę musiała zmieniać nazwiska, bo nie wezmę drugiego ślubu - tłumaczyła.

Przed zmianą powstrzymuje ją także córka Gabrysia.

Kiedyś powiedziałam jej, że chciałabym zmienić nazwisko. Była zdziwiona i zapytała: Ale jak to? Ja sama miałam inne niż moja mama, ponieważ ona wyszła ponownie za mąż. Nie było to dla mnie komfortowe, kiedy dzieci mnie pytały, dlaczego nazywam się inaczej niż mama. Te pytania wracały przy zmianie szkoły, towarzystwa. Kiedyś rozwody nie były takie popularne i nie zdarzało się to tak często, żeby dziecko miało inne nazwisko niż jeden z rodziców - mówi w rozmowie z Plotkiem.

Rozumiecie jej punkt widzenia?

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna potwierdziła zaręczyny w "Pytaniu na śniadanie". "Zaskoczył mnie niemiłosiernie"

Więcej o: