Magdalena Narożna znów dogryza byłemu mężowi? Nie kryje radości z rozstania. "Najlepsza decyzja w życiu"

Magdalena Narożna po raz kolejny wraca wspomnieniami do momentu rozstania z byłym mężem. Wokalistka mocno podkreśliła, że nie żałuje tej decyzji. Dawid Narożny odpowie na zaczepkę?

Dla Magdy i Dawida Narożnych media są w ostatnich miesiącach miejscem prania rodzinnych brudów. Eskalacja konfliktu byłych małżonków polega na wzajemnym odbijaniu piłeczki w postaci publicznych i często niemiłych wypowiedzi na temat byłego partnera. Choć oboje układają sobie życie u boku nowych wybranków, wciąż toczą walkę o córkę Gabrysię, nie szczędząc sobie przy tym gorzkich słów, czego dowodem jest na przykład kąśliwy komentarz Dawida o zaręczynach wokalistki zespołu Piękni i Młodzi. Tym razem wspomnieniami do małżeństwa wróciła Magda. W najnowszym wywiadzie podkreśliła, że rozstanie było jedyną słuszną decyzją.

Marta Narożna, Dawid Narożny z partnerkąNowy związek Dawida Narożnego kwitnie! Partnerka byłego wokalisty zespołu "Piękni i Młodzi" jest w ciąży

Magda Narożna w mocnych słowach o rozstaniu

Mogłoby się wydawać, że kilka miesięcy wystarczy na rozwiązanie konfliktu z byłym partnerem. Niestety, nie w przypadku Magdy i Dawida Narożnych, ponieważ nadal w niemal każdej medialnej wypowiedzi nawiązują do swojej relacji. Wokalistka w rozmowie z "Na Żywo" wychwala obecny związek i przy okazji wbija szpilę byłemu mężowi.

Nasze rozstanie to była najlepsza decyzja w moim życiu. Może trzeba wiele przejść, by znaleźć tego właściwego człowieka? Z Krzysztofem jestem szczęśliwa. Ja leczyłam rany po rozstaniu. On był samotny. Uczucie nas zaskoczyło. 

Hotel ParadiseUczestniczka "Love Island" i chłopak z "Hotel Paradise" są parą. Pochwalili się romantyczną fotką

Magda docenia obecność Krzysztofa w swoim życiu. W czasach licealnych byli przyjaciółmi, a miłość połączyła ich wiele lat później.

Zaiskrzyło, dopiero kiedy los zetknął nas ponownie rok temu - wyznała piosenkarka.

Mamy nadzieję, że ta iskra nie wygaśnie zbyt szybko. Myślicie, że Dawid odpowie na medialną zaczepkę byłej ukochanej?

Zobacz wideo Magdalena Narożna wie, jak się zrelaksować!