Przemysław Saleta prezentuje nowy tatuaż. "Osiem gwiazdek to znaczy j**** PiS"

Przemysław Saleta zdecydował się na nowy tatuaż. Na dłoni ma teraz słynne osiem gwiazdek, które są nawiązaniem do hasła ze Strajku Kobiet.

Przemysław Saleta był gościem Filipa Nowobliskiego w jego programie "Duży w Maluchu" w serwisie YouTube. W pewnym momencie rozmówca poprosił byłego sportowca, by zaprezentował swój nowy tatuaż. Przemysław Saleta z dumą zaprezentował osiem gwiazdek na dłoni.

Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Przemysławem Saletą

Monika BrodkaMonika Brodka już tak nie wygląda. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. "Nie poznałam"

Przemysław Saleta wytatuował sobie osiem gwiazdek

Były sportowiec jest miłośnikiem tatuaży i wciąż nie ma ich dość. Tym razem postanowił uwiecznić na ciele swoje poglądy polityczne i zdecydował się na tatuaż przedstawiający osiem gwiazdek.

Pięć gwiazdek plus trzy gwiazdki? Znam to hasło. Ja staram się w tematy polityczne nie angażować, ponieważ nie chcę, żeby potem ludzie patrzyli na moje działania przez pryzmat poglądów, ale ty możesz swoje zdanie wyrazić - powiedział Nowobilski o tatuażu.

Anna KalataO metamorfozie Anny Kalaty mówili wszyscy. Sprawdzamy, co dziś robi była posłanka

Przemysław Saleta postanowił wyjaśnić, co gwiazdki oznaczają.

Osiem gwiazdek to znaczy j**** PiS, to jakby ogólnie wiadomo, zostało to hasło mocno wypromowane. Tak szczerze mówiąc, to ja samą polityką się nie interesuję, choć uważam, że u nas w Polsce polityka dotyka w mniejszym lub większym stopniu każdego - podkreślił.

Przemysław SaletaPrzemysław Saleta Duży w Maluchu

Przemysław Saleta dodał również, że jest zwolennikiem zwykłej przyzwoitości. Polityka PiS-u kojarzy mu się z "jednym wielkim skandalem", ponieważ - jak powiedział - "narzuca standardy zachowań, jednocześnie ich nie przestrzegając, oszukuje, kradnie i krzyczy łapać złodzieja".

I szczerze mówiąc, na tym chciałbym zakończyć, bo jeszcze jak mam powiedzieć zupełnie uczciwie à propos polityki, to niestety o opozycji też nie da się powiedzieć nic dobrego - powiedział sportowiec.

Podoba się wam tatuaż sportowca? 

Więcej o: