Beata Tadla wyszła za mąż! Dziennikarka pokazała zdjęcia ze ślubu. Patrzymy na suknię. Piękna

Beata Tadla wyszła za mąż. Dziennikarka radosną nowiną pochwaliła się na swoim Instagramie. Pokazała też zdjęcia z uroczystości.

Beata Tadla ostatnio niewiele mówi o swoim życiu uczuciowym. Dziennikarka nie chwaliła się nawet zaręczynami, które miały miejsce klika miesięcy temu. Fani sami wyłapali, że dziennikarka weszła na kolejny etap znajomości z ukochanym, kiedy zmieniła swój status na Facebooku. Teraz okazało się, że dziennikarka znów zaskoczyła - w tajemnicy wzięła ślub. 

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"
Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała na swoim Instagramie.

Wpis opatrzyła kilkoma pięknymi fotografiami z ceremonii. Kadry piękne - emanują prawdziwymi uczuciami. To, co jednak zwraca uwagę, to suknia Tadli. Dziennikarka postawiła na prosty krój - białą suknię z długimi rękawami i odważnym dekoltem w kształcie litery "v". Do tego bukiet kwiatów w odcieniu pudrowego różu i delikatna biżuteria. Dziennikarka zrezygnował natomiast z welonu. I dobrze, dzięki temu podkreśliła swoje piękne loki. 

 

Fani komentują 

Pod instgramowym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie kryli zaskoczenia, bo gwiazda dopiero co się zaręczyła. Nikt nie spodziewał się więc tak rychłego ślubu. Oprócz tego pojawiło się jednak wiele komentarzy z gratulacjami.  

Gratulacje, dużo dużo szczęścia życzę!
Gratulacje piękna para.
OMG gratulacje. Szczęścia Wam kochani - pisali. 

My również przyłączamy się do tych słów i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Jesteśmy też pod wrażeniem tego, że do samego końca udało się utrzymać w tajemnicy informację o ślubie. Jak widać niektóre gwiazdy naprawdę potrafią dbać o swoją prywatność. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.