Beata Tadla zaręczona! Trzy miesiące temu rozstała się z poprzednim partnerem

Beata Tadla poinformowała na Facebooku, że jest zaręczona. Dziennikarka jeszcze kilka miesięcy temu była w innym związku.

W ciągu ostatnich kilku lat życie osobiste Beaty Tadli jest tematem publicznej dyskusji, a to również dzięki samej zainteresowanej, która chętnie opowiadała o kulisach swoich relacji w przeróżnych wywiadach. Ponad dwa lata temu głośno było o jej burzliwym rozstaniu z Jarosławem Kretem. Ponoć dziennikarka o decyzji ówczesnego partnera dowiedziała się z tabloidu. Prezenterka szybko znalazła pocieszenie w ramionach tajemniczego biznesmena Rafała, jednak i ten związek nie przerwał próby czasu. Para rozstała się na początku czerwca tego roku, o czym poinformowano media w specjalnym oświadczeniu. Jak się okazuje, zaledwie trzy miesiące później, dziennikarka zdążyła się zaręczyć z innym mężczyzną. 

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki wyśmiewa Beatę Tadlę. "Cierpi na nieuleczalną chorobę". Poszło o jej nowego partnera

Beata Tadla się zaręczyła się zaledwie trzy miesiące po rozstaniu 

Niedawno pisaliśmy o tym, że Beata Tadla zaczęła spotykać się z nowym mężczyzną. Nikt się jednak nie spodziewał, że nowa relacja dziennikarki jest tak poważna. Niespełna po kilkunastu tygodniach znajomości prezenterka się zaręczyła, o czym poinformowała na swoim Facebooku.

Beata TadlaBeata Tadla facebook.com/beata.tadla.3

W komentarzach pojawiło się wiele słów gratulacji, a także nieco więcej szczegółów. Beata Tadla zdradziła, że zgodziła się wyjść za mąż już tydzień temu.

Matko! To nie było dzisiaj tylko w piątek, ale dopiero zauważyłam, że zmiana statusu się nie dokonała. Dziękuję za gratulacje! Jest cudownie - napisała pod postem. 

Beata TadlaBeata Tadla facebook.com/beata.tadla.3

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko serdecznie pogratulować i czekać na bajeczny ślub!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.