Ambasada brytyjska żartuje z Andrzeja Dudy. Przypomniała zdjęcie, na którym patrzy na księcia Williama

Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie z okazji walentynek postanowiła zażartować z prezydenta Andrzeja Dudy. Odwołali się do zdjęcia pary prezydenckiej z księżną Kate i księciem Williamem.

Za nami walentynki, czyli święto zakochanych. W mediach społecznościowych gwiazdy chętnie publikowały wspólne zdjęcia ze swoimi drugimi połówkami, a niektórzy nawet ogłaszali ciążę jak Meghan Markle, czy Klaudia Halejcio. Wśród internetowych publikacji nie zabrakło również żartobliwych wpisów i to nawet ze strony dyplomatów. Na Facebooku Ambasady Wielkiej Brytanii zażartowano z prezydenta Andrzeja Dudy.

Meghan Markle i książę HarryMaghan Markle jest w drugiej ciąży! "Archie będzie starszym bratem"

Ambasada Wielkiej Brytanii żartuje z Andrzeja Dudy

Z okazji walentynek brytyjska ambasada złożyła życzenia internautom. Udało im się to zrobić w żartobliwy sposób, wykorzystując wspólne zdjęcie pary prezydenckiej z księciem Williamem i księżną Kate. Przywołano ich wspólne zdjęcie z wizyty książęcej pary w Warszawie, z 2017 roku. Nie fotografia, a opis bawi najbardziej.

Książę William Książę GeorgeKrólewski ekspert: Książę George może nigdy nie zostać królem

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama. Polsko-brytyjskie relacje to związek z ponad stuletnim stażem — przez tyle lat zdążyliśmy się już dobrze poznać, ale nadal odkrywamy się nawzajem, by wzmocnić naszą więź na kolejne dekady - czytamy w opisie posta.

Reakcje internautów na żart ze strony ambasady były podzielone. Część z nich uznała opis za śmieszny, inni wyrażali krytyczne opinie.

Co za mądrala napisał ten wpis? Szkoda słów!
Państwo tak na serio?
Bez przesady. To prezydent naszego kraju - pisali co poniektórzy.

Myślicie, że Andrzej Duda też się oburzył?

Zobacz wideo Andrzej Duda skomentował zamieszki na Kapitolu. "Reakcja jest zupełnie niewłaściwa"
Więcej o: