Małgorzata Rozenek relacjonuje rodzinne zabawy w Meksyku. "Wyglądamy jak głupi i głupsza"

Małgorzata Rozenek z całą rodziną wybrała się do parku rozrywki. Na Instagramie obszernie zrelacjonowała rodzinne zabawy.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mimo pandemii koronawirusa zdecydowali się wybrać na trzytygodniowe egzotyczne wakacje do Meksyku. Już od samego początku wyjazdu sama zainteresowana regularnie relacjonuje blaski i cienie urlopu. Niedawno wraz z mężem i dwom starszymi synami wybrała się do parku rozrywki.

ZOBACZ TEŻ: Feministka ostro krytykuje program Małgorzaty Rozenek: To żaden cud, to kasa. Jej post udostępniła Aleksandra Domańska

Małgorzata Rozenek czule do Radosława Majdana: Wyglądamy jak głupi i głupszy

Małgorzata Rozenek z dwójką starszych synów i mężem aktywnie spędziła sobotnie popołudnie. Gwiazda wybrała się do Parku Jurajskiego w Meksyku, gdzie w specjalnych strojach udała się na wspinaczkę. Gdy przyodziała specjalne szelki i kask, uznała, że wraz z Radosławem wyglądają jak bohaterowie filmu "Głupi i głupszy".

Po założeniu tego niezwykle gustownego kasku, jak widzicie, wyruszamy w dalszą drogę. Pysiula, czy Tobie nie przypominam kogoś z jakiegoś filmu? Bo jak staniemy obok siebie w tych kaskach, wyglądamy jak głupi i głupsza - mówiła rozbawiona.

Po aktywnym spędzeniu czasu z rodziną Małgosia opublikowała post na Instagramie. Gołym okiem widać, że rodzinne harce nieźle ją zmęczyły.

Co tam się działo! Meksyk to nie jest kraj dla starych ludzi - napisała.
 

Małgorzata Rozenek wypoczywa w Meksyku już prawie trzy tygodnie. Jeden z jej synów zdradził podczas instagramowego Q&A, że już 9 lutego wracają do Polski.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

ZOBACZ TEŻ: Ewa Wachowicz w "Przyjaciółkach"? Fani serialu podejrzewali, że zajmie miejsce Magdy Stużyńskiej. Była miss zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]