Beata Sadowska rzadko pokazuje partnera. Tym razem zrobiła wyjątek i udostępniła zdjęcie ukochanego

Beata Sadowska niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, toteż najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, z pewnością jest niemałą gratką dla jej fanów.

Beata Sadowska w przeciwieństwie do innych gwiazd rodzimego show-biznesu bardzo sporadycznie opowiada publicznie o swoim życiu prywatnym. Prezenterka prawie pięć lat temu urodziła drugie dziecko i od tamtej pory odsunęła się nieco w cień show-biznesu i skupiła się na życiu rodzinnym.

Magda GesslerGessler odniosła się do informacji o ślubie z Waldemarem. Wszystko jasne

Beata Sadowska pokazała zdjęcie partnera

Beata Sadowska i Paweł Kunachowicz od lat tworzą zgraną parę. Doczekali się już także dwóch synów: Tytusa i Kosmy. Partner dziennikarki nie jest związany z show-biznesem, a na imprezach branżowych u boku żony pojawia się bardzo rzadko. Niedawno prezenterka pochwaliła się na Instagramie jego zdjęciem.

Całe życie z wariatami - napisała pod fotografią.
 

Kim jest partner Beaty Sadowskiej?

Partner Beaty Sadowskiej, Paweł Kunachowicz jest z wykształcenia prawnikiem. Skończył studia na wydziale prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wykształcenie zdobywał również na uniwersytetach w Amsterdamie i Strasburgu. Przez wiele lat był szanowanym radcą prawnym, jednak po kilku latach zdecydował się porzucić pracę i poświęcić się pasji, którą jest wspinaczka. Został licencjonowanym przewodnikiem wysokogórskim w Alpach. Od 2016 roku Beata Sadowska i Paweł Kunachowicz pięć miesięcy w roku spędzają we francuskiej wiosce niedaleko Chamonix, gdzie ten pracuje właśnie jako przewodnik.

Małgorzata RozenekHejterki zaatakowały Rozenek, bo przerobiła selfie. Pokazała więc wersję "przed"

To jest moja praca, codziennie wychodzę w góry. Jedni ludzie chodzą do biura, a ja chodzę w góry, z ludźmi i wprowadzam ich na szczyty, albo się z nimi wspinam, albo z nimi jeżdżę na nartach - mówił partner dziennikarki w rozmowie z "DDTVN".
Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu