Doda w niespodziewanym wyznaniu. "Jestem bardzo wrażliwa, a mój tupet i zbuntowana natura to jedyne, co mnie chroni"

Doda zdobyła się na poruszający wpis. Piosenkarka opowiedziała o swojej wrażliwości i przykrych życiowych doświadczeniach. Zapowiedziała także, że pracuje nad autobiografią.

Pomimo pandemii koronawirusa Doda postanowiła wybrać się na egzotyczne wakacje. Piosenkarka poleciała do Meksyku razem ze swoją przyjaciółką. Przed wylotem oświadczyła na Instagramie, że urlop spędzi, ograniczając aktywność w mediach społecznościowych do minimum. Dodała wówczas uszczypliwy wpis skierowany do innych "uzależnionych od atencji" gwiazd. Po kilku dniach opublikowała nawet wykres uwzględniający ilość czasu, który piosenkarka poświęciła na korzystanie Internetu w ciągu ostatniego tygodnia. Jednak deklaracja Dody, nie sprawiła, że na dobre zniknęła ona z Instagrama. Na jej profilu wciąż pojawiają się nowe posty z rajskich wakacji. 

Doda zacytowała Edytę Górniak pod swoim zdjęciemDoda pozuje w bikini i zaczepia Edytę Górniak, cytując słowa jej piosenki. Będzie burza?

Doda zdobyła się na poruszający wpis. Mówi o wrażliwości i przykrych doświadczeniach

W jednym z nich piosenkarka zdecydowała się na szczere słowa. Nawiązała do trudności, z którymi przyszło jej się zmierzyć w życiu. Przyznała, że ludzie często nie dostrzegają jej wewnętrznej wrażliwości, a oceniają jedynie to, co widzą na zewnątrz.

Tyle razy, ile miałam podcięte skrzydła, upadałam i się ledwo podnosiłam, to tylko wiem ja niestety. A szkoda, bo to nic pokrzepiającego słysząc: ty Doda jesteś niezniszczalna, ty zawsze dajesz radę, ty się niczym nie przejmujesz, to można zranić Dodę, można. I to ku***sko. Ale ja liżę rany w samotności i doskonale potrafiłam ukryć ból. Nie da się złamać już połamanego serca, ale pamiętajcie, że moje skrzydła choć odrastały większe to ZAWSZE towarzyszyło temu cierpienie, zwątpienie i mrok. Dziś moje skrzydła dają schronienie innym, ale wciąż nie mi samej. Jestem bardzo wrażliwa, a mój tupet i zbuntowana natura to jedyne, co mnie chroni.

DodaDoda pokazała zdjęcia z młodości. Miała wtedy dwadzieścia jeden lat. Piękna!

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki

W dalszej części wpisu piosenkarka przyznała także, że w cały czas pracuje nad autobiografią, a co za tym idzie, nie wie, kiedy dokładnie nastąpi jej premiera:

Tak bardzo nie mogę doczekać się premiery mojej autobiografii. Niestety ludzie nie mają zielonego pojęcia kim naprawdę jestem... a ja nie mam pojęcia, kiedy skończę to pisać, by nareszcie to wyjawić.
 

A wy czekacie na autobiografię Dody? 

Więcej o: