Doda pochwaliła się odważnymi zdjęciami z kolejnych wakacji. Mąż został w Polsce, a piosenkarce towarzyszy ktoś inny

Doda poleciała na kolejne wakacje. Po tygodniu nieobecności w mediach społecznościowych, zdecydowała się pochwalić kilkoma fotkami z urlopu.

Doda mimo pandemii koroanwirusa zdecydowała się wylecieć na kolejny zagraniczny urlop. Piosenkarka opuściła Polskę niespełna tydzień temu. Co ciekawe, zapowiadała, że tym razem nie będzie relacjonować swojego wypoczynku w mediach społecznościowych. Przy okazji wbiła szpilę kolegom i koleżankom z branży.

Ok, s**i. Teraz pokażę Wam, jak normalni ludzie nieuzależnieni od atencji potrafią spędzać wakacje. Bez przyklejonego telefonu do ręki i bez "Truman Show" na InstaStories. Za tydzień się odezwę - pisała wówczas Rabczewska.

Co poniektórzy byli pewni, że w ten sposób chciała wbić szpilę Radosławowi Majdanowi i Małgorzacie Rozenek, którzy publikują kilkanaście relacji dziennie ze swoich wakacji w Meksyku. 

Doda na wakacjach. Pokazała sporo zdjęć

Doda nie lubi brzydkiej pogody, więc wylatuje z kraju zimą, jak tylko może. Nawet strach przed lataniem i pandemia koronawirusa jej nie powstrzymały. Piosenkarka po tygodniu nieobecności zdecydowała się zamieścić kilka fotek z urlopu.

Nawet nie próbujcie udawać, że nie tęskniliście - napisała pod najnowszym postem.
 

Nie wiemy, gdzie dokładnie się wybrała, ale wiemy kto jej towarzyszy. Doda po raz kolejny poleciała na wakacje bez męża, a z przyjaciółką. To ona robi jej zdjęcia i towarzyszy podczas urlopu. Rabczewska zamieściła u siebie na profilu kilka zdjęć z plaży, a także z wieczornego wyjścia do jednej z restauracji. Przy okazji zachwyciła się własną figurą.

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. Dla niektórych to świecenie tyłkiem, dla mnie dowód ze wiek można mieć w dosłownie w d... - napisała.
 

Po więcej fotek z wakacji Dody zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak odpowiada na propozycję walki z Dodą na Fame MMA. Wojtek Gola mówił nam, że chciałby je zobaczyć w oktagonie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.