Edyta Górniak odpowiada na propozycję walki z Dodą na Fame MMA. Wojtek Gola mówił nam, że chciałby je zobaczyć w oktagonie

Wojtek Gola był gościem Aleksandry Głowińskiej w jednym z odcinków "Plotkersów". Powiedział wtedy, że chętnie zobaczyłby starcie Dody z Edytą Górniak w oktagonie. Diwa odpowiedziała.

Wojtek Gola zdobył popularność dzięki udziałowi w emitowanym na antenie MTV show "Warsaw Shore". Potem postawił na własny biznes i razem ze wspólnikami zorganizował galę pod szyldem Fame MMA. Podczas gali w oktagonie mierzą się ze sobą popularne osobowości: youtuberzy, tiktokerzy, raperzy, celebryci. W jednym z odcinków "Plotkersów" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską Gola przyznał, że chciałby zobaczyć na ringu starcie Dody i Edyty Górniak.

Doda i Edyta Górniak albo Agnieszka Woźniak-Starak. Kto się bardziej nie lubi z Dorotą? Myślę, że Doda ma charakter i mogłaby stanąć do walki też z Małgosią Rozenek. Ciekawe, z kim byłby największy konflikt - powiedział.

Teraz Edyta Górniak odpowiedziała!

Zobacz wideo Edyta Górniak: Wirus istnieje, jest na to wiele dowodów

Edyta Górniak odpowiada na propozycję Goli

"Super Express" zainteresował się wywiadem Goli z Aleksandrą Głowińską i opublikował fragment ich rozmowy na swoich łamach. Zdjęcie wizualizujące walczące artystki trafiło nawet na okładkę oraz na stronę internetową tabloidu. To właśnie tę fotografię najpierw udostępniła Doda z podpisem "Hit", a następnie Edyta Górniak, przy okazji reagując na propozycję Goli.

Że jak? Nie mają takich pieniędzy - napisała rozbawiona diwa.

Edyta GórniakEdyta Górniak Instagram/edytagorniak

Wygląda więc na to, że możemy jednak nie zobaczyć walki Dody i Edyty Górniak, chyba że organizatorom uda się wynegocjować odpowiednią stawkę. Uwagę zwraca jednak również fakt, że Edyta Górniak najwyraźniej obserwuje Dodę na Instagramie, skoro udostępniła jej InstaStory. Kto by się tego spodziewał?

 Zobacz także: Wojtek Gola odpiera zarzuty o promowaniu patologii na Fame MMA: Odstawili używki, papierosy, alkohol. Dają przykład fanom

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.