Aleksiej Nawalny podaje, że Władimir Putin ma nieślubną córkę. Życie 17-latki ocieka luksusem

Aleksiej Nawalny utrzymuje, że Elizaveta "Luiza" Krivonogikh jest nieślubną córką Władimira Putina. Jej matka - była kochanka prezydenta Rosji - ma udziały w wielu państwowych firmach. To dlatego Luiza może pławić się w luksusie.

Najpierw Fundacja Walki z Korupcją prowadzona przez Aleksieja Nawalnego opublikowała film, na którym widać willię, którą została nazywa "pałacem dla Putina". Posiadłość ma kino, baseny, a nawet boisko do hokeja, a jej wartość wynosi sto miliardów rubli, czyli około pięć miliardów złotych.

Teraz opozycjonista ujawnił, że Putin ma mieć nieślubne dziecko - Elizavetę Krivonogikh. 17-latka w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których widać, że pławi się w luksusie i chwali stylizacjami od Chanel, YSL, czy Dolce & Gabbana.

Nawalny: Władimir Putin ma nieślubną córkę. 17-latka żyje w luksusie za państwowe pieniądze

Niedawno Aleksiej Nawalny zdradził światu, jak ma wygląda rzekoma rezydencja Władimira Putina nad Morzem Czarnym. Udostępnił trwający aż dwie godzinny filmik z najbardziej chronionego obiektu w Rosji, opowiedział o wszystkich udogodnieniach oraz pokazał luksusowe wnętrza.

Następnie Nawalny wziął na celownik sprawę 17-latki, która, jak zdradził sam opozycjonista, ma być nieślubną córką Władimira Putina.

Prezydent Rosji kilkanaście lat temu miał romans ze sprzątaczką - Svetlaną Krivonogikh, podaje Nawalny. Dzięki tej relacji kobieta szybko stała się bogata za sprawą udziałów w państwowych firmach, w tym Igora Ski Resort, Warto dodać, że wymieniony resort jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynkowych Putina. Nawalny oskarżył więc polityka o przeznaczanie państwowych pieniędzy na utrzymywanie byłej kochankę i nieślubną córkę.

17-letnią Elizavetę Krivonogikh nietrudno znaleźć w sieci, dziewczyna wręcz obnosi się ze swoim bogactwem. "Luiza" na Instagramie prawie nie pokazuje twarzy, za to zamieszcza sporo zdjęc drogich ubrań i dodatków. Na zdjęciach przewijają się jeansy i bransoletki od YSL, torebki od Louis Vuitton, czy kapelusze Diora. Od czasu do czasu nastolatka chwali się też luksusowymi wnętrzami. 

 
 

 W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z profilu Elizavety Krivonogikh.

Zobacz wideo Co czeka Nawalnego? „Póki co nie będzie szczęśliwego zakończenia"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.