Katarzyna Warnke pochwaliła się przedpokojem. Wielkie lustro w złotej ramie zrobiło wrażenie na fanach: Klasa sama w sobie

Katarzyna Warnke pochwaliła się na Instagramie luksusowym przedpokojem. Fani zachwycili się gustownie urządzonym wnętrzem.

O Katarzynie Warnke zaczęło być głośno w mediach od momentu pierwszej zawodowej współpracy z Patrykiem Vegą. Aktorka zagrała w filmie i serialu "Botoks" oraz dwóch częściach "Kobiet Mafii". Rola infantylnej żony gangstera Anny Ostrowskiej została doceniona przez widzów. Nazwisko Warnke pojawia się na łamach pracy także w kontekście jej życia prywatnego. W 2016 roku wyszła za mąż za Piotra Stramowskiego, a w 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena. Stramowscy w oryginalny sposób poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Aktorka wzięła udział w pokazie mody i na wybiegu zaprezentowała brzuch ciążowy.

Katarzyna WarnkeKasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży

Katarzyna Warnke pokazała przedpokój. Jest gustownie urządzony

Kasia Warnke jest aktywna na Instagramie i coraz chętniej chwali się wnętrzami swojego mieszkania. Niedawno pokazała luksusową łazienkę, która wygląda prawie jak SPA. W jasnym wnętrzu znajdują się płytki z marmurowym motywem, ogromne lustro i wolnostojąca wanna. Przestrzeń zrobiła wrażenie na internautach.

Zobacz wideo Kasia Warnke o najpiękniejszym prezencie od Stramowskiego. Oj, ma gest!

Okazuje się, że to nie koniec tournée po mieszkaniu Piotra Stramowskiego i Kasi Warnke. Aktorka wstawiła do sieci zdjęcie przedpokoju. Oliwkowe ściany doskonale komponują się z lustrem oprawionym w bogato zdobioną złotą ramę, postawionym na stelażu z półką. W korytarzu znajduje się także fotel w kolorze pudrowego różu oraz oraz czerwona grafika oprawiona w passe-partout. Na wieszaku widać torebkę i kapelusz.

 

Internauci byli zachwyceni gustownie urządzonym wnętrzem:

Państwa mieszkanie zachwyca klasą i stylem.
Piękne wnętrza.
Styl, smak, klasa sama w sobie – pisali w komentarzach.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke chwali się luksusową łazienką. Kryształowy żyrandol i marmury

A Wam podoba się przedpokój w mieszkaniu Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego?

Więcej o: