"Love Island". Sylwia Madeńska obcięła włosy na krótko! Przyznała też, że je zagęściła. "Odważyłam się na duży krok"

Sylwia Madeńska z "Love Island" w sobotę udała się na wizytę do fryzjera, gdzie zdecydowała się mocno skrócić włosy. Zdradziła, że ten krok nie był dla niej najłatwiejszy.

Sylwia Madeńska, uczestniczka "Love Island" i "Tańca z Gwiazdami" w weekend wybrała się do fryzjera. Zdecydowała się na odważną metamorfozę i konkretne podcięcie swoich długich włosów. "Nowy rok, nowa ja" - napisała na Instagramie.

Sylwia Madeńska z "Love Island" obcięła włosy

Sylwia Madeńska dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w "Love Island". Tancerka wygrała pierwszą edycję i od tego czasu jest o niej głośno. Niedawno głównie za sprawą rozstania z partnerem poznanym w show - Mikołajem Jędruszczakiem. Para przechodziła trudne momenty i jednocześnie w tym czasie walczyła o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Od wrześniowego zakończenia związku minęło już kilka miesięcy i trzeba przyznać, że Sylwia wygląda świetnie. Nowy rok i etap w życiu przypieczętowała zmianą fryzury. Zdradziła jednak, że decyzja o obcięciu włosów nie należała do najłatwiejszych - Madeńska przyznała, że uwielbia dłuższe pasma.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak"Taniec z Gwiazdami". W związku Madeńskej i Jędruszczaka było naprawdę gorąco

Większość życia nosiłam długie włosy, uważałam ze im dłuższe, tym lepsze. Wczoraj odważyłam się na duży krok i mocne cięcie u mojej Olci oraz zagęszczenie. Nie wiedziałam też, o co chodzi ze stwierdzeniem "nowe włosy, nowa ja". Zastanawiałam się, jak włosy mogą zmienić nastrój, jednak teraz, gdy w końcu odważyłam się zmienić swój look, zrozumiałam. To zdanie ma w sobie dużo racji. Bo czuję się świetnie - napisała na Instagramie.

Sylwia MadeńskaSylwia Madeńska miała poważne problemy ze zdrowiem. Opowiedziała o kulisach rozstania z Mikołajem

 

Madeńska zapowiedziała, że wkrótce pokaże, jak nowe cięcie na jej głowie wygląda, gdy ta wyprostuje włosy

Jutro zdradzę Wam jak wyglądam w wersji prostych włosów. W falach wyglądam sympatycznie, jednak w prostych bardziej drapieżnie - dodała tancerka.

Sylwia MadeńskaSylwia Madeńska instagram.com@sylwia_madenska_official

Czekacie na drapieżną Madeńską?

Zobacz też: "Love Island". Mikołaj złośliwie skrytykował powrót Sylwii na Wyspę Miłości. "Szybko doszłaś do siebie"

Zobacz wideo Sylwia Madeńska w programie "Plotkersi"
Więcej o: