Agnieszka Kaczorowska ostatnio jest mniej aktywna w mediach. Internauci się martwią. Tancerka tajemniczo się tłumaczy

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska znacznie ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Ten fakt zaniepokoił fanów aktorki, którzy nie znali przyczyny tej nagłej decyzji.

Agnieszka Kaczorowska należy do grona polskich gwiazd, które chętnie udzielają się w swoich mediach społecznościowych. Instagramowy profil aktorki śledzi bowiem blisko 400 tysięcy osób. Prezenterka zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do systematycznej publikacji postów i relacji, w których zdradzała wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

W ostatnim czasie aktorka była jednak znacznie mniej aktywna w swoich mediach społecznościowych, a zdjęcia na jej profilu pojawiały się sporadycznie. Obserwatorów aktorki zaniepokoił ten fakt, zwłaszcza, że nikt nie zna oficjalnej przyczyny, dla której Agnieszka Kaczorowska na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Tęsknotę za aktorką fani wyrażali w komentarzach, ale i również w... wiadomościach prywatnych. Jedną z nich Agnieszka Kaczorowska opublikowała i skomentowała na swoim InstaStories jednocześnie odnosząc się do kwestii medialnej nieobecności. 

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak spędza wieczoryNaturalna Agnieszka Kaczorowska czyta w łóżku. Fani patrzą na piżamę. "Niegrudniowa"

Agnieszka Kaczorowska przestała udzielać się na Instagramie. Aktorka postanowiła wyjaśnić dlaczego

Jeden z obserwatorów poprosił aktorkę, aby opublikowała nowy post na swoim profilu. Swoją prośbę umotywował tęsknotą, spowodowaną brakiem aktywności Agnieszki Kaczorowskiej w mediach społecznościowych. Aktorka odpowiedziała, że docenia takie wiadomości, jednak potrzebuje chwili odpoczynku. Zapowiedziała też, że planuje wrócić do regularnej aktywności na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska, Anna LewandowskaLewandowska i Kaczorowska w identycznych świątecznych fartuchach. To z H&M! Cena przyjazna

Potrzebuję chwili na odpoczynek, więc wybaczcie, że jestem trochę mniej aktywna. Wrócę niebawem z pełną mocą - napisała Agnieszka Kaczorowska.

instagram.com/stories/agakaczorinstagram.com/stories/agakaczor instagram.com/stories/agakaczor

instagram.com/stories/agakaczorinstagram.com/stories/agakaczor instagram.com/stories/agakaczorWięcej o: