Anna Bardowska w obiektywnie 4-letniego synka. Fani: Jak to dobrze mieć osobistego fotografa

Ania Bardowska pokazała internautom najnowsze zdjęcie, które zrobił jej synek Jasio. Zapozowała razem z mężem.

Po zakończeniu drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" Ania i Grzegorz Badowscy postanowili rozpocząć wspólne życie, a co za tym idzie, założyć rodzinę. Wkrótce potem para doczekała się narodzin swojego pierwszego syna, Jasia, a później na świat przyszła też ich córka Liwia. W obliczu tych wydarzeń Ania i Grzegorz rozpoczęli również budowę domu, o której kobieta często informuje na swoim instagramowym profilu. Nic więc dziwnego, że są jedną z najpopularniejszych par show, którą widzowie do dziś chętnie obserwują.

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Anna Bardowska pokazała, jakie zdjęcie wykonał jej synek

Anna Bardowska od czasu udziału w programie "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia, na których pokazuje swoim obserwatorom codzienne życie na wsi. Od jakiegoś czasu prowadzi także kanał na YouTubie. Ostatnio jednak opublikowała zdjęcie z mężem, które zrobił jej czteroletni synek. Trzeba przyznać, że chłopiec ma talent.

Fot. Jan Bardowski - podpisała fotografię dumna mama.
 

Fotografia, podobnie jak nam, przypadła także do gustu internautom. Fani rodziny Bardowskich licznie skomentowali post, zamieszczając wiele miłych słów:

Jak to dobrze mieć osobistego fotografa.
Pięknie zdjęcie i piękni wy.
Dobry fotograf z tego Janka - komentują fani.

Warto dodać, że Jaś w grudniu obchodził swoje czwarte urodziny. Nie obyło się bez domowej imprezy z tortem w gronie najbliższych. Przy okazji publikacji zdjęć z przyjęcia, Ania Bardowska pokazała, jak mieszka. Więcej możecie zobaczyć TUTAJ. 

Więcej o: