Bardowscy świętują 4. urodziny syna w domu. Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Na planie programu "Rolnik szuka żony" odnaleźli miłość. Wzięli ślub i od czterech lat spełniają się w roli rodziców. Anna i Grzegorz Bardowscy świętują kolejne urodziny syna Jasia i przy okazji pokazują wnętrza domu.
Ania Bardowska Ania Bardowska Instagram/ @ania.bardowska

Świąteczny wystrój u Ani i Grzegorza

Rodzina Bardowskich musiała być w tym roku niezwykle grzeczna, bowiem do ich domu przyszedł sam św. Mikołaj. Grzegorz sprawił frajdę swoim dzieciom, zakładając czerwony strój i długą białą brodę. O świąteczny wystrój domu zadbała również Ania, która stworzyła dla syna oryginalny kalendarz adwentowy. 

Ania i Grzegorz Bardowscy Ania i Grzegorz Bardowscy Instagram/ @ania.bardowska

4. urodziny Jasia

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" mają w grudniu dużo okazji do świętowania. Ich syn Jaś skończył w tym roku 4 lata. Nie obyło się bez domowej imprezy z tortem w gronie najbliższych. 

Bardowscy, 'Rolnik szuka żony' Bardowscy, 'Rolnik szuka żony' Instagram/ @ania.bardowska

Salon Bardowskich

Kilkulatek każdego roku może liczyć na pomysłowość i hojność rodziców, którzy równie mocno zaangażowani byli w celebrowanie trzecich urodzin chłopca. Zapozowali wówczas na tle jasnego i przytulnego salonu, a rodzinne zdjęcie pojawiło się na instagramowym profilu Ani. 

Ania Bardowska z synem Ania Bardowska z synem Instagram/ @ania.bardowska

Pokój dla dzieci

Na profilu bohaterki miłosnego show o rolnikach można znaleźć fotografie, które uchylają rąbka tajemnicy, w jakich warunkach mieszka razem z mężem i dziećmi. Ania szczególną uwagę poświęca maluchom, dlatego też ich pokój jest często prezentowany w mediach społecznościowych. 

Ania Bardowska z dziećmi Ania Bardowska z dziećmi Instagram/ @ania.bardowska

Fotografie na półkach

Odkąd na świecie pojawiła się druga pociecha Bardowskich - Liwia, dumna mama fotografuje córkę w różnych pomieszczeniach domu. Dzięki temu internauci zaproszeni są na wirtualną wycieczkę po mieszkaniu Bardowskich. Zarówno w salonie, jak i sypialni głównymi ozdobami są poustawiane na półkach rodzinne zdjęcia. 

Ania Bardowska Ania Bardowska Instagram/ @ania.bardowska

Budowa trwa...

Ania i Grzegorz bardzo sumiennie relacjonują w sieci etapy budowy nowego domu. Małżonkowie za jakiś czas przeprowadzą się z dziećmi do innego lokum. Jesteście ciekawi, jak zaaranżują wnętrza posiadłości? Tego z pewnością dowiemy się z ich profili w mediach społecznościowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.