"Rolnik szuka żony". Ewelina zabrała głos w sprawie Maćka. Oceniła go na swoim Instagramie. Jej słowa zaskakują

Ewelina była jedną z kandydatek Maćka w "Rolnik szuka żony". Mimo że wcześniej milczała, teraz zdecydowała się wyrazić swoje zdanie na temat rolnika.

Maciek był jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zaprosił do swojego domu trzy dziewczyny - jedną z nich była właśnie Ewelina, która jednak jako pierwsza pożegnała się z rolnikiem. Teraz oceniła go na swoim Instagramie. 

Ewelina z "Rolnik szuka żony" ocenia Maćka na Instagramie

Maciek był uczestnikiem programu "Rolnik szuka żony", w którym szukał miłości. Spośród kilkunastu listów wyłonił te, które najbardziej przypadły mu do gustu, a następnie trzy panie zaprosił do siebie do domu. Miał wtedy okazję bliżej je poznać i sprawdzić, czy któraś z nich ma szansę zostać z nim na dłużej.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ewelina wyglądała w show bardzo naturalnie, teraz zaszalała z makijażem i fryzurą

Jedna z dziewczyn, Ewelina, wypowiedziała się na jego temat na swoim koncie na Instagramie. Mimo że Maciek z "Rolnik szuka żony" bardzo szybko dał jej do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, ona dziś bardzo ciepło go wspomina. Podczas Q&A na jej InstaStory pojawiło się pytanie o rolnika.

Czy byłaś na poważnie zainteresowana Maćkiem? Jak skomentujesz jego zachowanie? - czytamy anonimowe pytania.

Ewelina zdradziła, że momenty pokazane w telewizji przedstawiały tylko niewielki fragment tego, co działo się w domu rolnika.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Z programem pożegnała się Ewelina. Polały się łzy. Marta też chce odejść, ale Paweł stara się ją zatrzymać

Byłam Maćkiem zainteresowana, jak każda dziewczyna, która napisała list. Kochani, to jest telewizja i widzieliście może z 10 proc. nagrań.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Maciek nie jest z Iloną? Widzowie twierdzą, że spotyka się z dziennikarką TVP

O dziwo Ewelina bardzo pozytywnie wypowiada się o Maćku.

Ja mogę komentować tylko relację, która była między mną a nim. Uważam go za mądrą i wartościową osobę - odpisała.

InstaStory Eweliny z 'Rolnik szuka żony'InstaStory Eweliny z 'Rolnik szuka żony' instagram.com@rozowe.rozmowy

Z pewnością komentarze Eweliny może uratować wizerunek Maćka w sieci. Po emisji "Rolnik szuka żony" mężczyzna spotkał się z negatywnymi komentarzami na temat swojego podejścia do związku i kobiet. Widzowie sugerowali, że rolnik potrzebuje gospodyni, która będzie pomagała mu w pracy i urodzi dzieci. Być może po opinii kandydatki fani programu będą nieco przychylniej na niego patrzeć.

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki