"Rolnik szuka żony". Dawid i Józef są samotni i zrozpaczeni. Emocje wzięły górę

W niedzielnym odcinku programu "Rolnik szuka żony" rolnicy odwiedzili domy swoich kandydatek i kandydatów i zobaczyli, jak wygląda ich życie. Nie zrobił tego tylko Dawid i Józef. Polały się łzy.

"Rolnik szuka żony" to reality show, w którym samotni rolnicy mają szansę spotkać prawdziwą miłość. Odbierają listy od zainteresowanych nimi kandydatów, a potem przyjmują ich w swoich domach. W tym czasie uczestnicy mają szansę zbudować prawdziwe relacje. Niedawno rolnicy musieli podjąć trudną decyzję i wybrać jednego z kandydatów. Reszta pojechała do domu. Od tamtej pory pary spędzały czas w samotności i lepiej się poznawały.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ewelina wyglądała w show bardzo naturalnie, teraz zaszalała z makijażem i fryzurą

"Rolnik szuka żony". Odwiedziny w domach kandydatów

Paweł zawitał w mieszkaniu Marty. Był zafascynowany jej świnkami morskimi, chociaż na początku był przekonany, że to chomiki. Okazywał im ogromną czułość i chyba skradł tym serce kobiety. To na chwilę obecną jedyna tak pewna para w programie. Tata Marty jest zachwycony Pawłem. 

Maciek za to odwiedził Ilonę. Kandydatka zabrała go do kina, a bilet na seans wykonała samodzielnie. Mężczyzna był pewny, że obejrzy na ekranie prawdziwy film, tymczasem okazało się, że Ilona zorganizowała dla niego niespodziankę. Stwierdziła, że film miał być metaforą, a scenariusz napisze ich wspólne życie. Rolnik planuje poświęcić wybrance więcej czasu i jest gotowy na kolejne spotkanie, ale najpierw musi dokończyć pracę nad czereśniami.

Dawid i Martyna z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid dodał nowy post, zareagowała Martyna. "Wystawiła cię, ale zdjęcie lajkuje"

"Rolnik szuka żony". Dawid i Józef są zrozpaczeni

Rodzice Dawida nie potrafią zrozumieć, dlaczego Martyna postanowiła opuścić gospodarstwo i wrócić do domu. Rolnik żałuje, że nie przeprowadził szczerej rozmowy z kobietą. Wspomina, że czuł, że była niechętna do pójścia z nim na randkę. W ostatnim odcinku Dawid był bardzo podłamany, twierdzi, że po programie dziewczyny będą go unikać. Był bliski płaczu. Marta Manowska przeprowadziła z rolnikiem szczerą rozmowę i starała się go pocieszyć.

Józef natomiast jest zawiedziony zachowaniem Apolonii. Tylko ona miała szansę u rolnika. Mężczyzna wspomina, że lubił jej figurę i charakter. Podczas odcinka ujawnione zostało jednak, że Apolonii przeszkadzał fakt braku poparcia ze strony rodziny mężczyzny. To był główny powód jej rezygnacji i decyzji o powrocie do domu. 

"Rolnik szuka żony". Magda powraca do listów

Magda po odesłaniu swoich kandydatów do domu poczuła pustkę, postanowiła jeszcze raz przeczytać listy, które otrzymała przed programem. Znalazła 28-letniego Kubę. Mężczyzna miał wystąpić w programie, ale ostatecznie nie mógł pojawić się na nagraniach. Zadzwoniła do niego i poprosiła o spotkanie. Okazało się, że kandydat też jest rolnikiem i chętnie umówi się z kobietą, jak tylko skończy żniwa. 

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki